Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Moravskoslezský kraj => Karviná => Penzion AMERIKA Karviná

Penzion AMERIKA

PENZION má 9 nových pokojů (z toho jeden bezbarierový). Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a LCD TV se satelitním přijmem. Pro Vaše pohodlí jsme připravili kvalitní postele s lamelovými rošty a pohodlnou matrací.

Ceník

léto:799 zima:799 mimo sezónu:799 Kč/lůžko

Poloha

Hotel je umístěn na okraji vilové části zaručuje ubytovaným klidný spánek. Některé pokoje mají výhled na Beskydy a Lysou horu, některé na jabloňové sady. Zastávka MHD je vzdálena 50 m, do centra Havířova je to 3 km.

Popis pokojů

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a LCD TV se satelitním přijmem. Pro Vaše pohodlí jsme připravili kvalitní postele s lamelovými rošty a pohodlnou matrací. K dispozici máte jednolůžkový pokoj, dvoulůžkové pokoje, některé s přístýlkami i velké apartmá s oddělenou ložnicí a ledničkou. Celková kapacita penzionu je 17 ubytovaných + 8 přistýlek. Samozřejmostí je možnost zapůjčení dětské postýlky. Všechny pokoje jsou nekuřácké!

Kapacita:

1x1 8x2 kapacita:25 osob

Stravování

Součástí ubytování je i bohatá snídaně, podávaná v restauraci od 7 do 9 hodin

Vybavení

Parkoviště, internet, disko/bar, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Jsme rádi, že Vám můžeme po kompletní rekonstrukci představit v Havířově nejnovější penzion, bar a restauraci AMERIKA. Naší snahou je, abyste kromě dobrého jídla, pití a ochotné obsluhy objevili i něco z Ameriky. Proto jsou všechny prostory vyzdobeny zajímavými fotografiemi i suvenýry z USA a Kanady. Středobodem restaurace je bronzová socha orla bělohlavého od amerického sochaře Mika Curtise. Prostory restaurace a baru, ale i banketka a WC jsou bezbarierové. S jedinou malou vyjímkou je celý podnik nekuřácký

Okolí hotelu

Na Těrlickou přehradu je od nás asi 1 km, na Žermanickou přehradu 5 km. Všechna větší okolní města (Ostrava, Karviná, Frýdek-Místek, Český Těšín) jsou vzdálena 15 - 20 km. Během několika minut jste tedy na dálnici směr Praha nebo v Polsku.

Kontaktní informace

URL:www.penzionamerika.cz
adresa: Padlých hrdinů 149 Karviná

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz