Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Ústecký kraj => Děčín => Penzion Andy Děčín

Penzion Andy

Pension Andy naleznete v centru města Děčína v klidné části zvané Podmokly, kousek pod Zoologickou zahradou a vyhlídkovou restaurací Pastýřská stěna.

Ceník

léto:690 zima:690 mimo sezónu:690 Kč/lůžko

Poloha

Národní park České Švýcarsko se rozprostírá na severu Ústeckého kraje a přiléhá ke státní hranici, kde na něj navazuje Národní park Saské Švýcarsko (Nationalpark Sächsische Schweiz). Ze severu, jihu a západu NP České Švýcarsko obepíná Chráněná krajinná oblast Labské pískovce, která tvoří spolu s národním parkem na české i saské straně a rovněž se sousední Chráněnou krajinnou oblastí Saské Švýcarsko (LSG Sächsische Schweiz) jednotný orografický celek nazývaný Českosaské Švýcarsko (Sächsisch-Böhmische Schweiz) nebo Labské pískovce (Elbsandsteingebirge). Na východě přiléhá k NP České Svýcarsko CHKO Lužické hory. Tiské stěny Krajina plná fantazie jež tvoří malebné městečko pískovcových skal najdete na okraji Labských pískovců v obci Tisá. Procházkou městečkem budete překvapeni .

Popis pokojů

Ubytovací kapacita pensionu je 28 lůžek ve 2 - 4 lůžkových pokojích, zařízených v přírodním stylu s koupelnou, WC, TV a satelitním rozvodem. K pensionu patří také velmi příjemná restaurace se zimní zahradou o kapacitě 60 míst. V letní období můžete posedět na letní terase s příjemným výhledem na nově zrekonstruovanou Židovskou synagogu a okolí pensionu. Přímo v areálu lze využít soukromého parkoviště a také solárního studia.

Kapacita:

kapacita:28 osob

Stravování

/

Vybavení

Parkoviště, internet, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka.

Další komentář k vybavení:

/

Okolí hotelu

/

Kontaktní informace

URL:www.e-hotel.cz/hotel-restaurant---pension-andy-481.html
adresa: Teplická 346 Děčín

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz