Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Olomoucký kraj => Bělá pod Pradědem => Penzion Běla Bělá pod Pradědem

Penzion Běla

Celková ubytovací kapacita penzionu je 35 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením. Většina pokojů je dvou, tří a čtyř lůžkových s plazmovou televizí a s připojením k internetu přes wifi.

Ceník

léto:650 zima:650 mimo sezónu:550 Kč/lůžko

Poloha

Penzion Běla se nachází v podhůří stále průmyslem nesažené části pohoří Jeseníků, jižně od samotného lázeňského města Jeseníku, které je proslulé Priessnitzovými lázněmi se svými osmdesáti prameny a světově unikátním klimatem. Obec Domašov je částí Bělé pod Pradědem, vinoucí se podél řeky Bělé, která patří do povodí Odry a kolem mezinárodní silnice směrem do Polska.

Popis pokojů

Na pokojích Vás přivítá zcela nové vybavení. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení a sprcha, televize a internet. Většina pokojů je dvou, tří a čtyř lůžkových. Pokoje i celý penzion je nekuřácký.

Stravování

Denně pro vás budeme vařit z čerstvých regionálních produktů. Vínem oslovení jedinci mohou ochutnat výběrová jakostní a přívlastková vína z domácí vinotéky. V teplých dnech můžete posedět na kryté předzahrádce nebo v krytém atriu s výhledem do zahrady a od stolku pohlídat děti na pískovišti, či na hřišti.

Vybavení

Parkoviště, internet, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Wellness centrum, restaurace, uzavřené parkoviště, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji, wifi

Okolí hotelu

V blízkém okolí penzionu se nachází několik lyžařských středisek a běžkařských tras. Hosty,kteří by chtěli navštívit lázně určitě uspokojí vyhlášené Priessnitzovy léčebné lázně nacházející se v blízkém Jeseníku. V letním období polohu penzionu určitě ocení cyklisté, protože v jeho blízkém okolí je nabídka cyklistických tras velice široká.

Kontaktní informace

URL:www.penzion-bela.cz
adresa: Domašov 66 Bělá pod Pradědem

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz