Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihočeský kraj => Kvítkovice => Penzion Blansky les Kvítkovice

Penzion Blansky les

Penzion Blanský Les je posazen do šumavského podhůří Blanského Lesa, ideální pro aktivní dovolenou s dětmi,cyklistiku, výlety za kulturními památkami a do přírody. Celé okolí penzionu je bez frekventovaných komunikací s nádherným výhledem do okolí.

Ceník

léto:450 zima:450 mimo sezónu:450 Kč/lůžko

Poloha

Penzion Blanský les se nachází, kde jinde než v Chráněné krajinné oblasti Blanský les na jihu Čech. Toto Šumavské podhůří severně od města Český Krumlov je velmi zachovalé území se spoustou přírodních a historických skvostů, jak lokálního, tak světového významu. Krajina je podmanivě smyslná a úžasně členitá, typická svými smíšenými lesy s převahou buků, např. na svazích vrcholu Kleť a ve skupině vrchů Bulový a Vysoká Běta. V údolích pak se spoustou potoků a říček. Z velké části území krásně ohraničuje řeka Vltava. Podél jejích břehů je nekonečně mnoho fantastických cestiček s nečekanými vyhlídkami a krásnými výhledy. Prostě ideální pro výlety s různou obtížností pro cyklisty a také pro pěší. Takový výlet ke keltskému opidiu u Dívčího kamene nebo samotná rožmberská zřícenina Dívčí kámen a také Zlatá Koruna a tam cisterciácký klášter stojí zato. Nebo přímo nad penzionem vrcholy Kluk a Buglata či lesními pěšinami do Holašovic, které jsou zapsány v kulturním dědictví UNESCO a jiné.

Popis pokojů

V penzionu se nachází tři dvojlůžka,dvě čtyřlůžka a dvě nadstandartní studia pro čtyři a šest osob.Ve všech pokojích je nábytek na zakázku, plovoucí podlahy,plynulá regulace osvětlení a koupelna s WC. Obě Studia mají samostatné vchody a jedno vlastní uzavrenou terasu. WIFI je samozřejmostí.Celý penzion je nekuřácký.Parkování a kolárna je pro hosty zdarma

Kapacita:

3x2 4x4 kapacita:24 osob

Stravování

Náš PIZZA RESTAURANT v Penzionu Blanský les! PIZZY, STEAKY, TĚSTOVINY, SPECIALITY Z MÍSTNÍCH ZDROJŮ S KAVÁRNOU s kapacitou 30 osob. Dvě prostorné venkovní zahrádky s nádherným výhledem do okolí, včetně venkovního grilu. BEZLEPKOVÉ SPECIALITY: Bezlepková pizza, bezlepkové těstoviny a bezlepkové dorty – vždy po předchozí objednávce a domluvě. U nás si pochutnáte nejenom na našich specialitách, ale také na běžných jídlech, které stále zařazujeme do jídelníčku jako nabídku dne. Nabízíme oslavy narozenin,večírky, svatby a jiné akce.

Vybavení

Parkoviště, internet, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji.

Další komentář k vybavení:

V penzionu Blansky les je pizza restaurant,kavárna,cukrárna,malá cyklo půjčovna,dvě terasy,velké a hluboké pískoviště,gril,ohniště a parkoviště.

Okolí hotelu

Toto Šumavské podhůří severně od města Český Krumlov je velmi zachovalé území se spoustou přírodních a historických skvostů, jak lokálního, tak světového významu. Krajina je podmanivě smyslná a úžasně členitá, typická svými smíšenými lesy s převahou buků, např. na svazích vrcholu Kleť a ve skupině vrchů Bulový a Vysoká Běta. V údolích pak se spoustou potoků a říček. Z velké části území krásně ohraničuje řeka Vltava. Podél jejích břehů je nekonečně mnoho fantastických cestiček s nečekanými vyhlídkami a krásnými výhledy. Prostě ideální pro výlety s různou obtížností pro cyklisty a také pro pěší. Takový výlet ke keltskému opidiu u Dívčího kamene nebo samotná rožmberská zřícenina Dívčí kámen a také Zlatá Koruna a tam cisterciácký klášter stojí zato. Nebo přímo nad penzionem vrcholy Kluk a Buglata či lesními pěšinami do Holašovic, které jsou zapsány v kulturním dědictví UNESCO a jiné.Hluboká nad vltavou,Záboří,Prchatice,Libín,Protivín.....

Kontaktní informace

URL:www.blanskyles.cz
adresa: Kvítkovice 25 Kvítkovice

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz