Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Vysočina kraj => Světlá nad Sázavou => Penzion Chalupa pod Melechovem Světlá nad Sázavou

Penzion Chalupa pod Melechovem

Rodinný penzion blízko Lipnice n/S a Světlé n/S. Celkem 17 lůžek vše se sprchou a WC, kuchyňka,TV. WiFi, pes možný. Velká zahrada, ohniště, pískoviště, stolní tenis, petanque, bazén.Cyklotrasy, běžecké stopy a tenisové kurty, peřeje Stvořidla-ráj vodáků.

Ceník

léto:170 zima:130 mimo sezónu:130 Kč/lůžko

Poloha

V pásmu zalesněných vrchů Přírodního parku Melechov, na dohled od hradu Lipnice nad Sázavou, nedaleko přírodní rezervace Stvořidla v malé osadě Meziklasí u Světlé nad Sázavou.

Popis pokojů

APARTMÁN v podkroví s osmi lůžky: 3 pokoje + kuchyň s jídelnou + koupelna s WC (70m2). Vařič, lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí pro běžné vaření a stolování, rádio,TV, WiFi. ČTYŘLŮŽKOVÝ POKOJ se sprchou a WC, varná konvice, lednice, rádio,TV,WiFi. Možnost vaření v přízemí - vařič, mikrovlnka, remoska. Na přilehlé půdičce dvě přistýlky. DVOULŮŽKOVÝ POKOJ s přistýlkou - sprcha, WC, lednice, varná konvice, rádio, TV, WiFi, možnost vaření hned za dveřmi pokoje - vařič, mikrovlnka. Tento pokoj je bezbariérový. Penzion není luxusní. Je zařízen jednoduše a účelně většinou starším nábytkem. V útulném prostředí poskytuje vše potřebné pro příjemný pobyt. Vchod do penzionu je ze zahrady, majitelé mají vlastní vchod z druhé strany domu.

Kapacita:

1x2 1x4 kapacita:17 osob

Stravování

Možnost vlastního vaření. K disposici dobře vybavená kuchyňka s nádobím na vaření i stolování.

Vybavení

Parkoviště, internet, bazén, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Na pokojích je rádio a TV, možnost připojení k internetu WiFi. Apartmán i každý z pokojů má vlastní koupelnu se sprchou, WC a umyvadlem. V penzionu jsou tedy celkem 3 koupelny.

Okolí hotelu

Rozlehlá travnatá zahrada, ohniště, pískoviště, stolní tenis, petanque, bazén vyhřívaný solárními panely. Nekuřácké prostředí. V blízkosti cyklotrasy, běžecké stopy a tenisové kurty, peřeje Stvořidla-ráj vodáků. Pes možný. Přijedeme pro Vás k vlaku či autobusu. Parkování na zahradě penzionu.

Kontaktní informace

URL:www.ubytovani-na-vysocine.cz/
adresa: Meziklasí 26 Světlá nad Sázavou

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz