Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Vysočina kraj => Tři Studně => Penzion Chalupa U 4 koček Tři Studně

Penzion Chalupa U 4 koček

Nabízíme ubytování v penzionu ve stylové vysočinské chalupě. K dispozici jsou apartmány 60 - 100m2. Každý apartmán je zařízen pro 2 - 6 osob. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, sportovní týmy i firemní outdoorové aktivity.

Ceník

léto:400 zima:400 mimo sezónu:400 Kč/lůžko

Poloha

Penzion „Chalupa U 4 koček“ nabízí ubytování na okraji obce Vlachovice cca 5min od Vysočina Areny (Nové Město na Moravě), kde jsou volně přístupné uměle zasněžované lyžařské běžecké tratě vybudované pro závody světových pohárů, biatlonový stadion s tratěmi mistrovství světa v biatlonu, tratě světového poháru horských kol a síť singltrek tratí.

Popis pokojů

V každém apartmánu je obývací pokoj s kuchyní, jídelnou, 2 - 3 ložnice, WC, koupelna s vanou a sprchou, nebo sprchou. Každý apartmán je zařízen pro 2 - 6 osob. V penzionu je zabezpečená lyžárna/kolárna a konferenční místnost/bar.

Kapacita:

kapacita:32 osob

Stravování

Dle dohody

Vybavení

Parkoviště, internet, disko/bar, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Parkoviště, půjčovna kol, televize, bar, Internet, konferenční salonek/bar, telefon, fén, žehlení, praní, nekuřácké pokoje, faxování, kopírování, celoroční zařízení.

Okolí hotelu

Reference: při světových pohárech ubytováni - Norský národní biatlonový tým (každoročně), Canada cross-country national team (každoročně), Cannondale + Luna MTB týmy (každoročně), .........

Kontaktní informace

URL:www.4kocky.cz
adresa: Vlachovice 58 Tři Studně

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz