Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Moravskoslezský kraj => Ostrava => Penzion Fermata Ostrava

Penzion Fermata

Nově otevřený pezion se nachází v klidné městské části Slezská Ostrava, v těsné blízkosti centra města. Nabízíme nadstandartní ubytování ve stylově zařízených apartmánech za velmi přijatelné ceny. K dispozici je terasa v zahradě, vlastní parkoviště.

Ceník

léto:600 zima:600 mimo sezónu:600 Kč/lůžko

Poloha

Penzion se nachází v klidné městské části Slezská Ostrava. Ideální je poloha v těsné blízkosti centra města. Kudy k nám: Autem z dálnice D1: 5 - 10 min z exitu Ostrava - Přívoz, dále směr Slezská Ostrava, ZOO. Z letiště Ostrava - Mošnov Vám jízda bude trvat cca 25 min. MHD: z vlakové stanice Ostrava hl. nádraží – 15 min trolejbusem č. 101 (zastávka VŠ podnikání 150 m od penzionu), z autobusového nádraží Ostrava – 10 min trolejbusem č. 104 (zastávka VŠ podnikání 150m od penzionu).

Popis pokojů

K dispozici jsou 4 pokoje ( 3 apartmány a jeden pokoj standartní velikosti) o celkové kapacitě 10 osob. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení ( WC, sprcha, v pokoji č. 1 je vana). Pokoje jsou vybaveny ledničkou, varnou konvicí a minibarem. TV se satelitním příjmem a WiFi připojení k internetu funguje nonstop a zdarma. V době Vaší nepřítomnosti si můžete pokoje zabezpečit kódovacím zařízením napojeným na bezpečnostní agenturu. Venkovní posezení na zastřešené terase lze využít od jara do podzimu.

Kapacita:

1x2 3x3 kapacita:10 osob

Stravování

Nabízíme Vám možnost ubytování se snídaní přímo na pokoj. Objednávejte při příjezdu dle nabídky, kterou si můžete prohlédnout zde. Cena snídaně je 100 Kč/osobu. V případě příznivého počasí můžete ke snídani využít komfortní posezení na terase penzionu. K dispozici je Vám také minibar na pokojích - káva, čaj, nealko nápoje, víno, pivo, pochutiny. Ceny jsou uvedeny u minibaru, zkonzumované zboží se platí při odjezdu. Další stravovací možnosti: několik restauračních zařízení v dostupnosti 5 min. chůze od penzionu. Další bohatou nabídku restaurací, barů a zábavy neleznete v centru města, zejména na známé Stodolní ulici.

Vybavení

Parkoviště, internet, minibar, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Ke každému z pokojů náleží zastřešená terasa s volným vstupem do zahrady. Penzion má vlastní uzavřené parkoviště.

Okolí hotelu

Penzion se nachází v klidné městské části Slezská Ostrava. Ideální je poloha v těsné blízkosti centra města (nad centrem), poblíž se nachází zoologická zahrada a fotbalový stadión Bazaly.

Kontaktní informace

URL:www.penzionfermata.cz
adresa: Michálkovická 155 Ostrava

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz