Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihomoravský kraj => Havraníky => Penzion Ham-ham, National park Havraníky

Penzion Ham-ham, National park

Velmi levný a navíc pěkný pension HAM-HAM NATIONAL PARK je ubytování, které se nachází přímo v ochranném pásmu NÁRODNÍHO PARKU PODYJÍ, dva kilometry od hraničního přechodu, přímo u silnice spojující Znojmo s rakouským městem Retz.

Ceník

léto:300 zima:300 mimo sezónu:300 Kč/lůžko

Poloha

Poloha Česká repubika - Jižní Morava - Znojmo - Havraníky - penzion Ham-ham, National park Ubytování Znojmo - Havraníky, National park je nově vybudovaný penzion. Národní park Podyjí je v těsném sousedství hotelu. Hraniční přechod (Rakousko) je vzdálen cca 2km a od Znojma je hotel cca 5km.

Popis pokojů

Penzion je vybaven pohodlnými pokoji s možností přistýlky a třípokojovým apartmánem (6 lůžek). Maximální kapacita ubytování je 30 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny WC a vanou se sprchou nebo sprchovým koutem. jedno dítě do tří let v doprovodu rodičů ubytujeme ZDARMA bez vymahatelného nároku na lůžko.

Kapacita:

7x2 1x3 3x4 kapacita:30 osob

Stravování

Stravování je možné v restauraci v přízemí a to denně od 8 do 22 hod.

Vybavení

Parkoviště, internet, disko/bar, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

V přízemí hotelu se nachází restaurace s otevírací dobou 8 - 22 hod. Za poplatek je možno používat internet. Hostům dále nově nabízíme klasické masáže, posezení v letní zahrádce a možnost parkování na našem parkovišti u budovy. Pro cyklisty je zdarma k dispozici úschovna kol popřípadě zapůjčení kol za poplatek. Za poplatek umožníme rovněž ubytování s menšími psy.

Okolí hotelu

Výlety na kolech do Národního parku Podyjí- Thayatal. Středoevropský unikát - Havranické vřesoviště, Kamenné moře, kaňon koryta řeky Dyje s vysutým lanovým mostem, světoznámá vinice Šobes, Pustý vrch s rozmanitou stepní vegetací, Karlův hrad, hraniční vojenské pevnosti z druhé světové války, malovaný sklep v Šatově, vinařská cyklistická stezka, románská rotunda Svaté Kateřiny, Znojemský hrad, znojemské podzemí

Kontaktní informace

URL:www.ham-ham.cz
adresa: Havraníky 136 Havraníky

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz