Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Karlovarský kraj => Žlutice => Penzion Harmonie Žlutice

Penzion Harmonie

Ať už chcete sportovat či odpočívat, pobyt u nás Vám poskytne spoustu možností a nezapomenutelných zážitků. V našich nově zařízených pokojích a apartmánech najdete vše potřebné pro vaše maximální pohodlí. Součástí je restaurace se salonkem, vinárna a kong

Ceník

léto:490 zima:490 mimo sezónu:490 Kč/lůžko

Poloha

Vážení hosté, pokud hledáte příjemné ubytování v karlovarském regionu, 30 km od Karlových Varů, přijměte naše pozvání do penzionu Harmonie ve Žluticích. Budete mít příležitost poznat zdejší okolí lemované krásnou přírodou a samotné město Žlutice s bohatou historií.

Popis pokojů

V nabídce máme dva čtyřlůžkové apartmány, jeden třílůžkový pokoj, šest dvoulůžkových pokojů a čtyři jednolůžkové pokoje. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a wc. Na každém pokoji je barevná televize se satelitem a telefon. Součástí penzionu je i jeden jednolůžkový bezbariérový pokoj s vlastním vchodem a bezbariérovou koupelnou. V penzionu je pro ubytované hosty výtah. Cena pokoje je se snídaní.

Kapacita:

5x1 7x2 2x3 2x4 kapacita:33 osob

Stravování

Součástí penzionu je vyhlášená restaurace s výbornou kuchyní. Na stálém jídelním lístku nechybí ryby, zvěřina a zejména bio jehněčí a bio hovězí z vlastního chovu, dále těstoviny, saláty a kuřecí masa. K dispozici je venkovní atlán s grilem a příjemné venkovní posezení. Pro rodinné oslavy můžete využít salonek nebo vinárnu.

Vybavení

Parkoviště, internet, bowling, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Po náročném dni, nebo jen v rámci pohodové dovolené, ve všech případech jsou Vám plně k dispozici naše dva simulátory Visual, které mají v nabídce golf, fotbal, hokej a basketbal. U golfu můžete vybírat ze 30 hřišť. Veškeré sportovní náčiní Vám zapůjčíme zdarma. Virtuální bowling můžete hrát na dvou drahách. Boty jsou v ceně bowlingu. Hřiště pro squash nabízí i možnost hraní volejbalu pro čtyři hráče. Do okolí pak můžete vyrazit na kole.

Okolí hotelu

Penzion je situován v příjemném ekologickém, kulturním a historickém prostředí Karlovarského kraje . V okruhu 15 km se nachází stolová hora Vladař s archeologickými vykopávkami, historická města Valeč, Chyše, Rabštejn nad Střelou a Manětím. Okolní lesy a louky jsou plné hub, lesních plodů a zvěře, ideálním místem pro houbaření a myslivost Řeka Střela je rájem pro rybaření. Náš penzion je výtečným výchozím místem pro cykloturistiku, pěší výlety a hipoturistiku.

Kontaktní informace

URL:www.penzionharmonie.com
adresa: Žižkov 540 Žlutice

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz