Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Moravskoslezský kraj => Krnov => Penzion Hermes Krnov

Penzion Hermes

Ubytování v lokalitě Ježníku můžeme doporučit skutečně každému. Jedná s o velmi klidnou oblast na periferii města Krnov, kde Vás nic nebude rušit v odpočinku s celou rodinou.

Ceník

léto:800 zima:800 mimo sezónu:800 Kč/lůžko

Poloha

Ubytování v lokalitě Ježníku můžeme doporučit skutečně každému. Jedná s o velmi klidnou oblast na periferii města Krnov, kde Vás nic nebude rušit v odpočinku s celou rodinou.

Popis pokojů

Penzion Hermes vám poskytne kvalitní ubytování blízko Krnova pro 39 osob v 18 pokojích. Všechny pokoje penzionu jsou prostorné 2 – 3 lůžkové s možností přistýlky. Vlastní WC a sprchový kout. V každém pokoji je TV s širokou nabídkou programů a na přání i se satelitem. Dále k vybavení pokoje patří postel s kvalitní matrací a pracovní stůl.

Kapacita:

kapacita:39 osob

Stravování

V penzionu Hermes vaříme tradiční českou kuchyni. Pokud by jste měli chuť na něco speciálního, tak při návštěvě krnovského náměstí Vás rádi přivítáme v naší restauraci Café & restaurant HERMES, kde můžete ochutnat prvotřídní řecké speciality.

Vybavení

Internet, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Dětská skluzavka, půjčovna jízdních kol od 200Kč/kolo a den, půjčovna běžeckých lyží od 150Kč/pár a den, wifi

Okolí hotelu

V blízkosti Ježníku se nachází město Krnov. K návštěvě můžeme doporučit poutní vrch Cvilín s kostelem Panny Marie Sedmibolestné a nedalekou rozhlednu, která společně s kostelem tvoří zajímavou dominantu města. Město Krnov má jedno z největších náměstí v České republice, kterému dominuje historická radnice.

Kontaktní informace

URL:www.penzionhermes.cz
adresa: Ježník 86 Krnov

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz