Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Ústecký kraj => Děčín => Penzion Hostinec a penzion Kyjovská terasa Děčín

Penzion Hostinec a penzion Kyjovská terasa

Stylový nekuřácký hostinec s penzionem v malebné vesničce Kyjov NP České švýcarsko, domácí kuchyň, ubytovaní v 10 pokojích ( 27 lůžek). Pokoje jsou vybavené orig. nábytkem z 19. století. Připojení na internet je v celém objektu zdarma

Ceník

léto:360 zima:360 mimo sezónu:360 Kč/lůžko

Poloha

kyjovskaterasa.cz/kde-nas-najdete/

Popis pokojů

Naše služby a ubytování, které poskytujeme se snaží podtrhnout krásu přírody Českého Švýcarska. Nejde nám o dokonalost, ale o pocit aby jste se u nás cítili dobře a rádi se k nám vraceli. Naše pokoje jsou jedinečné, každý je originál, jako každý člověk je jiný a má jiné potřeby. Vyberte si tedy ten svůj, který se k Vám nejlépe hodí. Pokud máte svůj pokoj vybraný, pokračujte prosím na rezervaci pokojů telefonicky, rezervačním formulářem nebo e-mailem. Všechny pokoje jsou po kompletní renovaci, jsou stylově zařízeny historickým nábytkem a mají vlastní sociální zařízení (mimo pokojů č.9 a č.10 - tyto dva pokoje sdílí jednu koupelnu).

Kapacita:

5x2 2x3 2x4 kapacita:27 osob

Stravování

Příjemné posezení Vám nabízíme ve stylovém hostinci, s kapacitou 30 osob. Pro milovníky dobrého vína zde máme vinný sklípek pro 18 osob. Naléváme skvělé víno z templářských sklepů. Na venkovní terase pro cca 50 osob, máme gril a udírnu, kde vám můžeme ugrilovat nebo vyudit vše, na co máte chuť . Náš kuchař vám připraví meníčko nebo raut dle naší nabídky nebo vašeho přaní.

Vybavení

Parkoviště, internet, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Hostinec Kyjovskou terasu najdete v malebné vesničce Kyjov, v Národním parku České Švýcarsko. V blízkosti se rovněž nachází chráněná krajinná oblast Lužické hory a Labské pískovce. O historii objektu - hostince toho mnoho nevíme, snad jen, že byl vystavěn před 130-ti až 150-ti lety a sloužil jako řeznictví. Později byl přebudován na rekreační středisko a pomalu chátral. V současné době je penzion po celkové citlivé rekonstrukci, která proběhla léta páně 2007 - 2008. Snahou bylo navrátit objekt co možná nejvíce k původnímu stavu. Proto se v hostinci co nejvíce používají přírodní materiály - dřevo, cihly a kámen. Současný název penzionu přirozeně vyplynul po vybudování velké terasy až pro 50 návštěvníků a nabízí kvalitní ubytování pro 27 ubytovaných hostů. Najdete ale u nás také wifi připojení na internet, které je pro hosty hostince zdarma. Co u nás nenajdete je signál pro mobilní telefon. Pro někoho výhoda :-) pro ostatní je možné volat z blízkého kopečku. V celém hostinci nekouříme. Prostředí které nabízí České Švýcarsko, je velmi vhodné také pro rodiny s malými dětmi, pro které máme připravenou dětskou židličku, postýlku, bazének a další vybavení. Věříme, že se nám rekonstrukce povedla, ale to už posoudíte, jak doufáme, sami, pokud se rozhodnete náš hostinec navštívit a prožít atmosféru dob dávno minulých. Čeká na Vás vstřícný personál, skvělá kuchyně a klid v lůně přírody Českého Švýcarska.

Okolí hotelu

kyjovskaterasa.cz/nase-okoli/

Kontaktní informace

URL:www.kyjovskaterasa.cz/
adresa: Kyjov 39 Děčín

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz