Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Ústecký kraj => Děčín => Penzion Hotel Děčín- S-centrum - restaurace - wellness - r Děčín

Penzion Hotel Děčín- S-centrum - restaurace - wellness - r

Hotel představuje nejen kvalitní ubytování v Ústeckém kraji, ale také velmi širokou paletu služeb. Hotel zvolil pro vybavení svých pokojů nábytek typu Hilton*****

Ceník

léto:1080 zima:1080 mimo sezónu:1080 Kč/lůžko

Poloha

Společné prostory hotelu (recepce, restaurace a hala) jsou pokryty signálem Wi-Fi (802.11x) a na pokojích se můžete připojit datovým kabelem nesdílenou rychlostí 1Mbit/sec. Hotel Vám poskytuje toto připojení zdarma, jako doplnění nabídky služeb. V případě firemních akcí a vyšších nároků na přenosovou rychlost, jsme připraveni Vám požadované parametry technicky zajistit.

Popis pokojů

Pokud budete hledat pro svůj pobyt v Ústeckém kraji a pro ubytování v Děčíně prostorné, světlé pokoje s neuvěřitelnou šířkou lůžek 140 cm a vynikajícími zdravotními matracemi – potom navštivte náš hotel – S-centrum Děčín. Budete překvapeni průmyslovým designem a pohodlím, které u nás naleznete. Žádné stísněné prostory, ale prostorná a pohodlná koupelna s moderním designem čeká na Vaši návštěvu. Těšíme se na Vás !Další informace o pokojích: -vybaveny minibarem,telefonem,TV,internetem,pracovním stolem,sprchou,vanou nebo obojím. Složení pokojů: 6x 2 lůžkový, 7x 3 lůžkový, 1x 4 lůžkový, 4x 2 lůžkový ve 2 pokojích

Kapacita:

7x3 1x4 kapacita:49 osob

Stravování

V hotelu můžete denně zajít na „denní MENU“, do stylové designové restaurace za velmi příznivé ceny. V současné době rozšiřujeme cateringové služby a dokončujeme další restauraci (v horních patrech hotelu).

Vybavení

Parkoviště, internet, disko/bar, bowling, minibar, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Hotel je ideálním místem pro pořádání firemních akcí libovolného rozsahu. Výběrem našeho hotelu získáte širokou paletu nabídek pro aktivity Vašich obchodních partnerů a zaměstnanců. Hotel Vám nabízí bowling, squash, mini golf, wellness, fitness, saunu, parní lázeň, vířivé vany, K2 hiking, poker club, vlastní laserovou střelnici, mini fotbal, golfový simulátor a celou řadu dalších možností, které naleznete v odkazu „služby“. Ubytování v hotelu Vás rozhodně nezklame.

Okolí hotelu

Okolí města Děčína a Děčín samotný, nabízejí celou řadu památek a zajímavých míst, která můžete navštívit. Patří mezi ně zámek Děčín a jeho galerie, Pastýřská stěna, možnost návštěvy ZOO, výletu lodí do Hřenska a prohlídka skalních soutěsek a Českého Švýcarska, Pravčické brány atd. Sportovně založení hosté mohou přijet na svých kolech a projet úžasné terény, které okolí našeho hotelu nabízí.

Kontaktní informace

URL:www.hotel-decin.com
adresa: Hotel S-centrum Ústecká 405 02 Děčín V 1945 Děčín

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz