Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Královéhradecký kraj => Horní Maršov => Penzion Iris Horní Maršov

Penzion Iris

Penzion je ideálním místem jak pro rodinnou, tak i pro individuální rekreaci a různá školení, semináře, školy v přírodě a podobně. Nabízíme ubytování ve 2 - 4 lůžkových pokojích.

Ceník

léto:200 zima:280 mimo sezónu:200 Kč/lůžko

Poloha

Penzion Iris se nachází na slunné stráni v malebné části východních Krkonoš v Dolních Lysečinách, stranou od hlavní komunikace, ale jen 8 km od Pece pod Sněžkou a 5 km od Jánských Lázní.

Popis pokojů

Nabízíme ubytování ve 2 - 4 lůžkových pokojích. Většina je vybavena vlastním WC a sprchou. Zbylé jsou vybaveny umyvadlem s teplou a studenou vodou. Společná sprcha a WC jsou na chodbě vedle sebe. V penzionu je dvoupokojový \\/apartmán\\/ se 4 lůžky a prostorným moderním sociálním zařízením.

Kapacita:

5x2 4x3 2x4 kapacita:30 osob

Stravování

Stravování ve stylové restauraci v penzionu formou snídaně, nebo polopenze. Dále nabízíme pohostinnost v naší stylové restauraci pro různé rauty, oslavy nebo jen rychlé občerstvení. Venkovní terasa s krbem a udírnou.

Vybavení

Parkoviště, internet, tenisové kurty, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Televize, satelit, dětské hřiště.

Okolí hotelu

Penzion Iris se zalíbí těm, kteří mají rádi pěší turistiku, jízdu na kole a v zimě pak lyžování nebo běh na lyžích. Dále je možno objednat tenisový kurt, saunu a jiné služby, které zajišťujeme v okolí penzionu.

Kontaktní informace

URL:www.penzion-iris.cz
adresa: Dolní Lysečiny 14 Horní Maršov

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz