Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihočeský kraj => Domanín => Penzion Lesní penzion Amálka Třeboň Domanín

Penzion Lesní penzion Amálka Třeboň

Najděte pohodu a klid v lesním penzionu Amálka v Třeboni. U penzionu je pro Vás připravená malá zahradní restaurace, kde můžete vydechnout po celodenním cyklovýletu.

Ceník

léto:395 zima:345 mimo sezónu:345 Kč/lůžko

Poloha

Penzion najdete v klidné části města Třeboně, téměř na jejím konci. Vydejte se směrem z Třeboně na obec Domanín či Schwarzenberskou hrobku. Při výjezdu z Třeboně na Domanín najdete náš penzion hned napravo.

Popis pokojů

Penzion má kapacitu 26 lůžek. K dispozici jsou dvoulůžkové až čtyřlůžkové pokoje a jeden rodinný apartmán až pro 5 osob. Všechny pokoje mají vlastní soc. zařízení, kuchyňky, WiFi.

Stravování

Hosté si mohou objednat snídaně s donáškou až na pokoj. Obědy a večeře nabízejí restaurace vzdálené cca 100 m od penzionu. Večery si můžete zpříjemnit venkovním posezením, případně grilováním v areálu našeho penzionu Amálka.

Vybavení

Parkoviště, internet, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

dětské hřiště a trampolína vybavení pro děti v penzionu kryté posezení na zahradě, griování velká zahrada za penzionem zahradní restaurace

Okolí hotelu

V blízkosti penzionu najdete pláž Ostende přímo u rybníka Svět s příjemnou hospůdkou ve stínu mohutných dubů. V těsném okolí penzionu najdete louky, lesy a rybníky, které můžete využít k procházkám a odpočinku.

Kontaktní informace

URL:www.ubytovani-amalka.cz
adresa: Domanín 130 Domanín

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz