Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihomoravský kraj => Hlohovec => Penzion Levandule Hlohovec

Penzion Levandule

Vítáme Vás v našem rodinném penzionu Levandule, který se nachází v srdci jižní Moravy v Lednicko Valtickém areálu. V okolí penzionu je nepřeberné množství vyžití.

Ceník

léto:500 zima:400 mimo sezónu:400 Kč/lůžko

Poloha

http://maps.google.cz/maps?q/Chalupky+120+Hlohovec&oe/utf-8&client/firefox-a&ie/UTF8&hq/&hnear/Chalupky+120,+691+43+Hlohovec&gl/cz&brcurrent/5,0,0&source/embed&ll/48.778125,16.765308&spn/0.006179,0.013754&z/16&iwloc/A

Popis pokojů

Počet lůžek: 19 Pokoje: 4krát dvoulůžkový, 2krát třílůžkový, 1krát pětilůžkový apartmán Každý pokoj je vybaven vlastním moderním soc. zařízením.

Stravování

Snídaně: 70Kč formou rozšířeného bufetu (vajíčka, párek, šunka, sýr, čerstvé pečivo, domácí marmeláda, jogurt, müsli, ovoce, džus, voda, káva, čaj, atd.). Možnost polopenze (výběr z domácí kuchyně) nebo občerstvení formou cateringu. Stačí poslat poptávku s počtem osob a Vaší představou o jídle. A my Vám uděláme pohoštění/oběd/věčeři dle Vašich přání. Cateringem se zabýváme již od roku 2005. Všechny akce připravujeme podle konkrétních požadavků zákazníka na míru s ohledem na jeho potřeby a finanční možnosti. Během celého pobytu káva a čaj zdarma.

Vybavení

Další komentář k vybavení:

Služby, které pr Vás poskytujeme: úschova kol zapůjčení kol parkoviště transfer osob stylové venkovní posezení možnost grilování cateringové služby školící místnost degustace posezení ve vinném sklípku relaxační masáže wi-fi připojení

Okolí hotelu

turistika tenisové kurty jízda na koni bowling fitness tělocvična cyklistika rybaření minigolf koupání squash motokáry welness a masáže - Lázně Lednice ochutnávka moravských vín návštěva historických památek – Hraniční Zámeček, Zámek Lednice, Zámek Valtice, Skleník, Minaret, Tři Grácie, Apollónův chrám, Janův hrad, Pohansko, zámek Mikulov, aj.

Kontaktní informace

URL:www.pension-levandule.cz
adresa: Chalupky 120 Hlohovec

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz