Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Moravskoslezský kraj => Kružberk => Penzion Motýlek Kružberk

Penzion Motýlek

Penzion Motýlek poskytne ubytování pro 21 osob. Terasa je krytá zastřešením se stoly a lavicemi. K dispozici je malý a velký gril, ohniště, ruské kuželky. Lze pronajmout celý areál.

Ceník

léto:150 zima:150 mimo sezónu:150 Kč/lůžko

Poloha

Obec Kružberk se nachází nedaleko stejnojmenné přehrady. Tato část pohoří Nízký Jeseník je ekologicky druhou nejčistší oblastí v České republice. Obec je v současnosti cílem mnoha rekreantů, zejména v letních měsících. Prochází tudy hranice Přírodního parku Moravice - významné přírodní rezervace. Lokalita je známa především překrásnou, okouzlující přírodou, cyklistickými trasami, sjížděním řeky, horolezectvím a pěší turistikou.

Popis pokojů

lůžka včetně povlečení, šatní skříň, konferenční stůl a křeslo, umyvadlo na pokoji,

Kapacita:

2x2 3x3 2x4 kapacita:21 osob

Stravování

Vybavená kuchyně včetně nádobí a spotřebičů. Stravování lze domluvit v nedaleké restauraci.

Vybavení

Parkoviště, internet, disko/bar, zvíře na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Hlavním vchodem se vchází na chodbu, která se křižuje s centrální chodbou, protínající celou chatu napříč a schodištěm do druhého patra. Z chodby v přízemí je přístupná vybavená kuchyně s jídelnou (židle, stoly), společenská místnost (pohovka, stoly, lavice, BTV), 2x pokoj, samostatné WC, koupelna (1x sprchový kout, 1x umyvadlo, zrcadlo) a vybavený výčep s možností pronájmu. V patře je rozmístěno 5 pokojů se samostatným WC. Objekt se nachází ve svahu a lze přímo vejít do lesa. Možnost pronájmu jízdních kol pro vyjížďky po okolí. Objekt je určen pro méně náročné klienty. Zákaz kouření v celém objektu!

Okolí hotelu

penzion je cca 200 m od restaurace s možností denního stravování, potraviny 250 m, autobusová zastávka 250 m, pošta 100 m, cvičná horolezecká skála 2 km, řeka ke koupaní 600 m, přehrada 2 km, lanové centrum 1,1 km

Kontaktní informace

URL:www.penzionmotylek.ic.cz/
adresa: Kružberk 21 Kružberk

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz