Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Moravskoslezský kraj => Třanovice => Penzion Na Cymbalku Třanovice

Penzion Na Cymbalku

Kromě restaurace, stylového vinného sklepu a posezení na terase Vám Na Cymbálku nabízí komfortní ubytování ve čtyřech nadstandardních dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje mají vlastní soc. zařízení a jsou vybaveny televizí, připojením k int

Ceník

léto:300 zima:300 mimo sezónu:300 Kč/lůžko

Poloha

Motel Na Cymbálku se nachází v obci Třanovice na hlavním silničním tahu do Polska E 462 (hraniční přechod Polsko jen 10 km), mezi městy Frýdek-Místek a Český Těšín. V těsné blízkosti se nacházejí průmyslové zóny Třanovice , Horní Tošanovice , Nošovice.

Popis pokojů

Moderně vybavené pokoje poskytují komfortní ubytování ve 4 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. K dispozici jsou pokoje typu TURIST, KOMFORT a LUX. LUX je dvoulůžkový pokoj manažerského typu, který má obývací část s jednací místností oddělenou od ložnice. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Pokoje jsou vybaveny televizí, rádiem a připojením k Internetu.

Kapacita:

2x2 3x3 kapacita:15 osob

Stravování

Domací kuchyně dle požadavků ubytováných.

Vybavení

Parkoviště, internet, disko/bar, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

wifi parking sauna

Okolí hotelu

Obcí vede několik turistických a cykloturistických stezek, které spojují okolní města s atraktivním územím Moravskoslezských Beskyd. V zimně nabízí Beskydy výborné možnosti pro sjezdové i běžecké lyžování. Golfisté jistě ocení jen asi 6 km vzdálené golfové hřiště v Ropici - Ropice Golf Course a Golfový In-Door.

Kontaktní informace

URL:www.nacymbalku.com
adresa: Třanovice č.57 57 Třanovice

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

info Přidat/Editovat Odkaz