Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Královéhradecký kraj => Dubenec => Penzion Na Faře Dubenec

Penzion Na Faře

Penzion Na Faře v Dubenci u Dvora Králové n/L nabízí ubytování pro 35 hostů ve stylově zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením, wi-fi připojením a TV. V areálu stylová restaurace, wellness, herní místnost. Zažijte atmosféru budovy z r.1780

Ceník

léto:850 zima:490 mimo sezónu:690 Kč/lůžko

Poloha

Penzion na Faře se nachází mezi městy Dvůr Králové n/l a Jaroměř poblíž Lázní Velichovky.

Popis pokojů

Nově zrekonstruovaný areál bývalé fary nabízí ubytování pro 35 hostů. V bývalé farní budově je k dispozici 18 lůžek ve stylově zařízených pokojích s možností 4 přistýlek. Farní apartmá nabízí pobyt v luxusně zařízeném pokoji s barokními kamny. V šesti pokojích situovaných v prvním patře nově zbudované přístavby je k dispozici 13 lůžek. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, wi-fi připojením a televizi.

Kapacita:

3x2 4x3 4x4 kapacita:35 osob

Stravování

Příjemné posezení poskytuje stylová restaurace a salónek vybudované z bývalých koňských stájí. Naše restaurace je zaměřena na tradiční jídla staročeské kuchyně. Pochutnáte si na recepisech našich babiček a upřednostňujeme regionální kuchyni Podkrkonoší. Restaurace má kapacitu 24 míst, salónek 22 míst, oba prostory jsou nekuřácké a ozvučené. Pro hosty našeho penzionu je stravování zajištěno formou polopenze, popř. plné penze. Snídaně je dle počtu hostů buď bufetová, či servírovaná.

Vybavení

Parkoviště, internet, disko/bar, biliár, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Pro všechny hosty je k dispozici restaurace, wellness, herní místnost, půjčovna a úschovna kol. Velká herní místnost je vybavena kulečníkem, stolním fotbalem, šipkami, herní konzolí X-box. Rádi Vám zapůjčíme základní sportovní vybavení –kola, míče, badminton, tenisovéh rakety atd.

Okolí hotelu

V blízkosti penzionu se nachází mnoho atraktivních turistických cílů, které je možno navštívit na kole i autem, bližší cíle pak pěšky...např. Kuks, ZOO Dvůr Králové n/L, Pevnost Josefov, Golf resort Nová Amerika ... Podrobnější informace, turistické průvodce a propagační materiály jednotlivých atraktivit jsou k dispozici na naší recepci.

Kontaktní informace

URL:www.penzionnafare.cz
adresa: Dubenec 1 Dubenec

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz