Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihočeský kraj => Jindřichův Hradec => Penzion Na Hradečku Třeboň Jindřichův Hradec

Penzion Na Hradečku Třeboň

Nabízíme ubytování v lesním penzionu v Třeboni s možností snídaní, vhodné pro rodiny s dětmi, cyklisty a skupiny. Vlastní WC s koupelnou, možnost vlastního vaření, zahradní posezení v pergole u krbu, dětské hřiště, úschova kol, parkování v objektu.

Ceník

léto:280 zima:280 mimo sezónu:280 Kč/lůžko

Poloha

PENZION Třeboň NA HRADEČKU nabízí ubytování v jižních Čechách, v lázeňském městečku Třeboň. Penzion se nachází v jedinečném prostředí u lesa, v klidné části Třeboně. Svou nabídkou ubytování patří mezi penziony v Třeboni vhodné hlavně pro rodinny s dětmi a ubytování pro cyklisty a turisty. Rodiny s dětmi jistě ocení klidné ubytování od ruchu města. Jedinečností penzionu je zahrada, které postupně přechází v les.

Popis pokojů

Vybavení penzionu je účelové a přizpůsobené rodinám s dětmi. V každém pokoji najdete pohodlné postele s lůžkovinami, skříně a police k uložení osboních věcí, televizi, vlastní koupelnou a toaletou. Ubytování zde najdete ve dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových a pětilůžkových pokojích.

Stravování

Ve společných prostorách penzionu jsou hostům k dispozici dvě kuchyňky se základním vybavením, tři lednice, el. vařiče, mikrovlná trouba, překapávač,rychlovarné konvice.

Vybavení

Parkoviště, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

společenská místnost s posezením u dománícho krbu, možnost vlastního stravování a vaření, venkovní pergolu s krbem a možností posezení, ohniště, dětské hřiště, úschovna kol v objektu, parování před penzionem bez poplatku.

Okolí hotelu

Město Třeboň Vám nabízí spoustu zábavy, kulturních akcí a aktivní využití Vaší dovolené. Najdete zde stovky značených cyklostezek, které Vás provedou celým Třeboňskem a okolní krajinou jako je Česká Kanada, Novohradské a další.

Kontaktní informace

URL:www.penzionnahradecku.cz
adresa: Na Hradečku 240 Jindřichův Hradec

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz