Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihočeský kraj => Záboří => Penzion Na Statku Záboří

Penzion Na Statku

Ať jste turisté, cyklisté či jiní sportovci, ať chcete jen odpočívat, relaxovat, lenošit, máte-li chuť k houbaření, rybolovu - JSTE VÍTÁNI! Penzion je svým uzpůsobením ideální pro skupinu hostů, jako jsou skupiny sportovních nadšenců nebo firemní víkendy.

Ceník

léto:300 zima:300 mimo sezónu:250 Kč/lůžko

Poloha

Penzion Na Statku Záboří leží v krásné jihočeské krajině, na rozmezí Blanského lesa a Českobudějovické pánve plné rybníků. Chcete udělat túru pěšky nebo na kole? Výchozí pozici máte ideální, stačí si jen vybrat, kam se vydáte. Pokud neznáte kraj, rádi Vás provedeme.

Popis pokojů

K dispozici je 6 prostorných pokojů s celkovou kapacitou 20 lůžek, každý pokoj má svou koupelnu s WC a sprchovým koutem. Dva z pokojů mají svou vlastní kuchyňku, zbývající čtyři pokoje jsou po dvojicích kuchyňkou spojeny. Kuchyňky jsou vybaveny dvouplotýnkovým vařičem, ledničkou, rychlovarnou konvicí a základním nádobím. Společenská místnost s krbem, fotbálkem a kulečníkem.

Kapacita:

5x3 kapacita:20 osob

Stravování

Penzion Na Statku stravování nezajišťuje. Hosté však mají možnost využít sporák v kuchyni u společenské místnosti, v kuchyňkách u pokojů jsou k dispozici vařiče a rychlovarné konvice. Ledničky jsou samozřejmostí. Na návsi (200m) máte možnost využít místní restauraci, kde velmi dobře vaří. Na návsi je také smíšené zboží.

Vybavení

Parkoviště, internet, biliár, tenisové kurty, WC na pokoji, sprchy na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Sqash, tenis, stolní tenis, kulečník, fotbálek pro ubytované zdarma! Wifi internet zdarma. Parkovací prostory, úschovna kol, venkovní posezení. Koupelna s WC a sprchovým koutem u každého pokoje, vybavené kuchyňky, vařiče, lednice ..

Okolí hotelu

Penzion Na Statku poskytuje ve svém blízkém okolí mnoho turisticky zajímavých destinací - Holašovice, Hora Kleť, České Budějovice, Hluboká nad Vltavou, Český Krumlov, Zámek Kratochvíle, Lomec, Kuklov, Zbudov, Hosín

Kontaktní informace

URL:www.penzionnastatku.cz/
adresa: Záboří 41 Záboří

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz