Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Liberecký kraj => Malá Skála => Penzion Neco Malá Skála

Penzion Neco

Penzion v centru Malé Skály. V prvním patře najdete 6 plně vybavených apartmánů různých velikostí (3-10lůžek).V přízemí je 8 turistických pokojů (3-8lůžek) se společným sociálním zařízením a velká společenská místnost s jídelnou. Celkem 82 lůžek.

Ceník

léto:200 zima:200 mimo sezónu:180 Kč/lůžko

Poloha

Najdete nás přímo v centru obce necelých 5 minut chůze od autobusové zastávky a od vlakového nádraží. Jedete-li autem po silnici č. 10 (Turnov - Harrachov) v Malé Skále odbočíte na most přes řeku Jizeru, za mostem pojedete vlevo a v zápětí vpravo (po hlavní silnici směr Rakousy). Náš penzion uvidíte po pravé straně před železničním přejezdem.

Popis pokojů

Apartmány s vlastním sociálním zařízením disponují plně vybavenou kuchyňkou. Tři z nich mají také balkon nebo terasu. Turistické pokoje mají společné sociální zařízení na patře, kuchyňku a velkou společenskou místnost s jídelnou.

Kapacita:

kapacita:82 osob

Stravování

Pro jednotlivce nabízíme možnost ubytování s nebo bez snídaně. Skupiny mohou v případě zájmu využít polopenze nebo plné penze.

Vybavení

Parkoviště, internet, disko/bar, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Hosté penzionu mají k dispozici úschovnu a půjčovnu horských kol, velkou společenskou místnost (jídelnu) až pro 50 osob, Wi-Fi, bar (prodej nealkoholických nápojů, piva,vína, sladkostí, oříšků apod.), venkovní posezení na terase (možnost grilování) s malým dětským hřištěm. Děti se zabaví i uvnitř penzionu, ve společenské místnosti je pro ty nejmenší uschováno nemalé množství hraček, pro větší společenské hry a karty. Parkování aut je možné před penzionem nebo v uzamčeném dvoře.

Okolí hotelu

V blízkém okolí penzionu se nachází několik restaurací, prodejna potravin a tisku. Máte-li zájem o sportovní aktivity, můžete využít Žluté plovárny s adrenalinovým centrem a možností koupání v Jizere, multifunkční halu, tenisové kurty a školní atletický ovál. Krátká procházka Vás zavede na hrad Vranov-Pantheon na jedné straně údolí nebo na Suché skály, Sokol a Kalich na straně druhé.

Kontaktní informace

URL:penzionneco.cz
adresa: Malá Skála 54 Malá Skála

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz