Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihočeský kraj => Chlum u Třeboně => Penzion Oáza Třeboňsko Chlum u Třeboně

Penzion Oáza Třeboňsko

Nabídka ubytování v Třeboni v penzionu Oáza, kde se budete cítit opravdu jako v oáze. Ubytování ve 2 až 3 lůžkových pokojích, mezonetových apartmánech pro rodiny s dětmi. Víkendové pobyty, masáže, bazén, kosmetik. ošetření nebo tzv. milenecký azyl.

Ceník

léto:450 zima:350 mimo sezónu:350 Kč/lůžko

Poloha

Pro hosty penzionu Oáza máme připraveno spoustu možností, jak využít volných chvil. Velmi oblíbeným je venkovní krytý bazén, ve kterém se děti mohou dosyta vydovádět a dospělí osvěžit. Na zahradě penzionu můžete grilovat, posedět pod pergolou. Během dne můžete využít saunu nebo masážní bazén - Whirpool.

Popis pokojů

V Oáze zdraví na Vás čekají luxusní pokoje se stylovou nekuřáckou restaurací v přízemí. V horkých dnech se občerstvíte na terase s obsluhou. Mimo hlavní sezónu můžete využít i školící místnost. Penzion je vhodný pro rodinu či větší společnost přátel. Ideální pro 5-7 lidí. Výhodou je klid, kde nebudete rušeni ostatními spolubydlícími. Ubytování v mezonetových apartmánech Luxusní ubytování pro náročnou klientelu v mezonetových apartmánech nabízí naprosté soukromí. Ubytování v apartmánech pro 4 nebo 6 osob. Ubytování v útulném apartmánu pro dva Příjemné ubytování se dvěma lůžky pro ty, kteří chtějí soukromí. Garsonka je vybavena minikuchyňkou, kde si můžete připravit jednoduchá jídla. Ubytování je pro dvě osoby.

Stravování

K příjemné dovolené a odpočinku bezesporu patří dobré jídlo. V naší staročeské restauraci připravujeme jídlo s láskou a pouze z čerstvých a kvalitních potravin. Každý den připravujeme vydatné snídaně, vaříme obědy a večeře.

Vybavení

Parkoviště, internet, bazén, tenisové kurty, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

krytý venkovní bazén voleybalové hřiště - zapůjčíme Vám míče a sítě parkoviště a uložení kol je k dispozici všem v ceně pobytu vířivka whirpool, masáže, sauna pro děti jsou připravené skluzavky a houpačky na zahradě u penzionu Oáza možnost zapůjčení dětské postýlky snídaně, obědy a večeře v naší restauraci u penzion Oáza WiFi připojení v penzionu Oáza venkovní gril s možností vlastního grilování - vše Vám rádi zapůjčíme posezení na terase pod pergolou romantické víkendové pobyty pro dva sauna kosmetická ošetření masáže

Okolí hotelu

Penzion Oáza se nachází 17 km od lázeňské Třeboně. Leží uprostřed nádherné a čisté Třeboňské krajiny. Ať se chcete věnovat koupání, chodit na houby, turistice, cyklistice, zahrát si golf, masáže nebo jenom tak lenošit ve wellness, jsme tu pro Vás...

Kontaktní informace

URL:www.ubytovani-trebonsko.cz/
adresa: Žíteč 116 116 Chlum u Třeboně

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz