Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Ústecký kraj => Děčín => Penzion Pension68 Děčín

Penzion Pension68

Pension je vybaven osmi 2 až 3 lůžkovými, prostornými pokoji s převážně vlastním sociálním vybavením. Celková kapacita pensionu je 19 lůžek + 2 přistýlky. Hostům je k dispozici malá restaurace pro podávání snídaní a rychlého občerstvení.

Ceník

léto:450 zima:400 mimo sezónu:350 Kč/lůžko

Poloha

Pension s popisným číslem 68 se nachází v těsné blízkosti mezinárodní cyklostezky Děčín - Drážďany v příměstské části Prostřední Žleb. Je vzdálen 3 km od centra města Děčín v krásném prostředí kaňonu řeky Labe, který je lemován pískovcovými skalami.

Popis pokojů

Pension je vybaven osmi 2 až 3 lůžkovými, prostornými pokoji s převážně vlastním sociálním vybavením. Celková kapacita pensionu je 19 lůžek + 2 přistýlky.

Kapacita:

6x2 2x3 kapacita:19 osob

Stravování

Našim hostům nabízíme pouze snídaně.

Vybavení

Parkoviště, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Součástí pokojů je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, televize a společná kuchyňka s lednicí.

Okolí hotelu

Bohaté sportovní i kulturní vyžití najdete v Děčíně, který je 3 km od Pensionu 68. Do města je možné dojet autem, na kolech či vlakem. Mezi nejatraktivnější cíle patří ZOO, děčínský zámek, muzeum a jedinečné skalní vyhlídky na Pastýřské stěně nebo Kvádrberku. V Děčíně je množství příjemných restaurací. Milovníci sportů mohou navštívit aquapark nebo si mohou pronajmout ping-pongovou halu či tělocvičnu pro fitness aktivity. Oblíbeným cílem turistů je labský kaňon se skalními vyhlídkami a národní park České Švýcarsko, který je bohatě protkán sítí turistických tras. Blízké skalní masivy jsou vyhledávány milovníky skalního lezení.

Kontaktní informace

URL:www.pension68.eu
adresa: Žlebská 68 Děčín

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz