Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Praha => Praha 9

Penzion Penzion a Restaurace Šimanda

Náš Penzion a Restaurace Šimanda se nachází v klidné vilové části Prahy 9, Kyje, s výborným dopravním spojením, s krásným výhledem na Kyjský rybník a svou polohou zaručuje klidné a ničím nerušené ubytování.

Ceník

léto:440 zima:440 mimo sezónu:440 Kč/lůžko

Poloha

Penzion se nachází v klidné, vilové části Prahy 9- Kyje. Doprava k penzionu je bezproblémová. Je tu zajištěna doprava MHD, a to ze stanice metra B Rajská zahrada, autobusem č. 181, 110. Dále vlakem, penzion sídlí přímo na vlakové zastávce Kyje - 10 min do centra. Samozřejmě i automobilovou dopravou je pohodlná cesta, 5 minut od ulice Chlumecká se nachází výpadovka na Mladou Boleslav. K penzionu patří vlastní parkoviště, které je hostů k dispozici zdarma.

Popis pokojů

Levné ubytování v Penzionu Šimanda Vám poskytuje na každém pokoji vlastní sociální zařízení ( sprchový kout, WC, umyvadlo), na patře společnou kuchyňku, Wi-Fi a TV zdarma a také pevný internet v recepci zdarma. K většině pokojů patří balkon s nádherným výhledem na Kyjský rybník.

Kapacita:

1x1 10x2 1x3 1x4 kapacita:12 osob

Stravování

Penzion poskytuje snídaně v ceně 70,-Kč, možno je objednat při příjezdu v recepci. Dále naše restaurace s kapacitou 42 míst vám nabídne širokou nabídku nápojů, točených piv a výbornou českou hotovkovou i minutkovou kuchyni s nabídkou národních a regionálních jídel a specialit z lávového grilu.

Vybavení

Parkoviště, internet, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Součástí objektu je Restaurace Šimanda s venkovní zahrádkou, multifunkční sál, vhodný pro pořádání kulturních, společenských a firemních akcí, oslav, svatebních hostin a plesů. Dále se přímo u objektu nachází vlastní otevřené parkoviště zdarma.

Okolí hotelu

V okolí Penzionu Šimanda se nachází Kyjský rybník, cyklostezky a bezproblémové dopravní spojení.

Kontaktní informace

URL:www.simanda.cz
adresa: Šimanovská 47 Praha 9

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

info Přidat/Editovat Odkaz