Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihočeský kraj => Nové Hrady => Penzion Penzion pod Kraví horou Hojná Voda Nové Hrady

Penzion Penzion pod Kraví horou Hojná Voda

Kam na běžky, na kola i pěšky? Penzion pod Kraví horou www.hojnavoda.eu pro Vás připravil vyhřívaný krytý bazén se slanou léčivou vodou, výčep, kde si sami načepujete pivo, venkovní gril, ohniště, přírodní skála, upravené běžcké stopy.

Ceník

léto:350 zima:350 mimo sezónu:350 Kč/lůžko

Poloha

Hledáte pohodu, klid, sportovní vyžití, léčivou vodu a toulky malebnou přírodou Novohradských hor, relaxaci a domácí prostředí? Penzion pod Kraví Horou přímo na úpatí Kraví hory v Hojné Vodě se těší na Vaši návštěvu. Chceme, abyste se cítili jako doma. Známe Vaše přání a jsme připraveni je splnit

Popis pokojů

Penzion pod Kraví horou poskytuje krátkodobé i dlouhodobé ubytování v plně vybavených pokojích a apartmánu. Kapacita rodinného penzionu je 13 lůžek a 2 přistýlky (1 dvoulůžkový pokoj, 2 třílůžkové pokoje, 1 apartmán s vlastní kuchyní – 5 lůžek). Vybavení pokojů: WIFI internet, vybavená minikuchyňka s ledničkou a rychlovarnou konvicí, koupelna, WC, ručníky, osušky, mýdlo, sprchový gel, koupací pláště k bazénu.

Kapacita:

2x2 3x3 kapacita:13 osob

Stravování

Dle přání připravíme našim hostům vydatné a chutné snídaně.

Vybavení

Parkoviště, internet, bazén, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Výhody ubytování u nás: Soukromí, vlastní vchod, pohodlí Koupání v bazénu se slanou vodou • Parkování na soukromém pozemku • Snídaně dle přání; k dispozici velká plně vybavená kuchyně společná pro všechny pokoje, apartmán má vlastní kuchyni • Příjemné a „domácí“ prostředí, osobní přístup • Flexibilita - check-in a check-out dle Vašeho přání • Ubytování i s Vašimi domácími mazlíčky

Okolí hotelu

Ideální poloha Penzionu pod kraví horou přímo ve středu Novohradských hor Vám nabízí krásné vycházky a vyjížďky na kole na Vysokou, na Kraví horu, do Žofínského pralesa a na další krásná místa. Můžete si prohlédnou klášter v Dobré Vodě, po celou dobu pobytu budete pít a koupat se v léčivé hojné vodě.

Kontaktní informace

URL:www.hojnavoda.eu
adresa: Hojná Voda 97 Nové Hrady

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz