Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Karlovarský kraj => Svatava => Penzion PENZION POHODA Svatava

Penzion PENZION POHODA

Rodinný penzion 4 km od Sokolova,v klidném a příjemném prostředí přímo u lesa. Nabízíme ubytování v 7-mi pokojích, celkem s 16-ti lůžky. Ubytování Vám zpříjemní i udržovaná zahrada. Penzion má vlastní partkoviště

Ceník

léto:300 zima:300 mimo sezónu:300 Kč/lůžko

Poloha

Penzion leží v lázeňském trojúhelníku Karlovy Vary- Františkovy Lázně- Mariánské Lázně. Krušné hory a CHKO Slavkovský les Vám poskytnou ideální podmínky pro objevování krás Karlovarského kraje.

Popis pokojů

Každý pokoj je vybaven koupelnou s WC a sprchou. Pro 4 pokoje v patře je k dispozici společný kuchyňský kout. 3 pokoje v přízemí jsou každý se samostatným vchodem. 2 pokoje z nich jsou vybaveny kuchyňským koutem.Ve všech třech pokojích je Vám k dispozici chladnička a varná konvice.

Kapacita:

5x2 2x3 kapacita:16 osob

Stravování

Na přání Vám připravíme snídani. 150 m od penzionu můžete navštívit příjemný šenk s jednoduchou kuchyní. Velký výběr restaurací je v dosahu 4 km.

Vybavení

Parkoviště, internet, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

V celém objektu je možnost bezdrátového připojení k internetu - ZDARMA. Po celou dobu sezóny je Vám k dispozici venkovní gril a zahradní altán. Samozřejmostí jsou lehátka.

Okolí hotelu

V okolí penzionu je několik cyklistických tras, za zmínku stojí i krásný in-line okruh vzdálený 9 km od penzionu. V letní sezóně můžete navštívit vodní nádrž Michal, v zimním období pak na vás čekají sjezdovky Krušných hor.

Kontaktní informace

URL:www.penzion-pohoda.cz
adresa: Podlesí 251 Svatava

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz