Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Královéhradecký kraj => Nová Paka => Penzion Penzion-restaurace Novopacké sklepy Nová Paka

Penzion Penzion-restaurace Novopacké sklepy

Poskytujeme ubytování v centru Nové Paky. Nacházíme se cca 100 m od náměstí směrem na Starou Paku, pár metrů od zdejšího Muzea, Klenotnice a Kláštera. Nabízíme stylové ubytování v útulných pokojích a dále levné ubytování pro skupiny,firmy,stavebníky

Ceník

léto:250 zima:250 mimo sezónu:250 Kč/lůžko

Poloha

Poskytujeme ubytování v centru Nové Paky. Nacházíme se cca 100 m od náměstí směrem na Starou Paku, pár metrů od zdejšího Muzea, Klenotnice a Kláštera.200m od vlakové zastávky Nová Paka - město a také 200m od autobusového nádraží.

Popis pokojů

K dispozici jsou pro Vás dvou až tří lůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím za tyto ceny: 850,– Kč za 2 osoby/noc (dvojlůžkový pokoj) 750,– Kč za 1 osobu/noc (jednolůžkový pokoj) 250,– Kč přistýlka V ceně je samozřejmě i veškeré vybavení a příslušenství: TV, satelit, sprcha a WC. Poskytujeme také snídaně v ceně 65,– Kč. Nabízíme možnost zapůjčení jízdních kol a lyžařského vybavení. Při vícedenních pobytech nabízíme možnost polopenze, případně plné penze. Samozřejmostí je zajištění parkování zdarma, buďto na parkovišti vedle restaurace, nebo pod zámkem na dvoře.Pro skupiny, rodiny s dětmi, či zaměstnance firem nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaném penzionu vedle restaurace. Dům má dva velké pokoje s příslušenstvím v přízemí, další dva pokoje v 1. patře (podkroví) s umyvadlem a WC. Možnost parkování aut pod zámkem ve dvoře u penzionu. Dále nabízíme možnost polopenze, případně plné penze.

Kapacita:

5x2 4x3 kapacita:22 osob

Stravování

Snídaně: 65,– Kč, polopenze: 140,– Kč, plná penze: 190,– Kč

Vybavení

Parkoviště, internet, disko/bar, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

ceně je samozřejmě i veškeré vybavení a příslušenství: TV, satelit, sprcha a WC. Poskytujeme také snídaně v ceně 65,– Kč. Nabízíme možnost zapůjčení jízdních kol a lyžařského vybavení. Při vícedenních pobytech nabízíme možnost polopenze, případně plné penze. Samozřejmostí je zajištění parkování zdarma, buďto na parkovišti vedle restaurace, nebo pod zámkem na dvoře.Pro skupiny, rodiny s dětmi, či zaměstnance firem nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaném penzionu vedle restaurace. Dům má dva velké pokoje s příslušenstvím v přízemí, další dva pokoje v 1. patře (podkroví) s umyvadlem a WC. Možnost parkování aut pod zámkem ve dvoře u penzionu. Dále nabízíme možnost polopenze, případně plné penze.

Okolí hotelu

Sjezdovka, letní a zimní stadion, sportovní centrum (bowling, spinning, squash) v Nové Pace jsou od nás vzdáleny 5 minut pěšky. Cyklotrasy, Hrady,Krkonoše 20 minut jízdy autem

Kontaktní informace

URL:www.penzion-novopackesklepy.cz/
adresa: Lomnická 76 Nová Paka

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz