Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihočeský kraj => Domanín => Penzion Penzion Říše Třeboň Domanín

Penzion Penzion Říše Třeboň

Penzion Říše Třeboňsko ubytování v nových a komfortně vybavených apartmánech pro 2 až 4 osoby nedaleko centra Třeboně. WiFi připojení, vydatné snídaně, občerstvení pod pergolou, velká zahrada s pergolou, hlídané parkoviště u penzionu.

Ceník

léto:450 zima:400 mimo sezónu:400 Kč/lůžko

Poloha

Penzion Říši najdete v klidné části jihočeské vesničky Domanín, ležící 4 km od Třeboně.

Popis pokojů

Penzion nabízí rodinné apartmány nebo pokoje pro 2 až 4 osoby. Všechny apartmány mají vlastní koupelnu s WC a vybavenou kuchyňku.6x2 3x4

Stravování

Patříme mezi penziony v Třeboni, které nabízejí snídaně. V průběhu dne pak můžete využít naše občerstvení, kde připravujeme např. klobásky a točíme chlazené pivo.

Vybavení

Parkoviště, internet, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

úschovna kol pod střechou WiFi připojení k internetu zdarma parkování pro apartmány je v uzavřeném dvoře s kamerovým systémem parkování pro pokoje je na parkovišti před areálem penzionu zahrada se zahradním krbem, na kterém si můžete grilovat a péct dobroty dětské hřiště pro nejmenší před penzionem pergola s posezením a možností občerstvení

Okolí hotelu

Okolí penzionu je velmi klidné a ideální pro rekreaci. Penzion najdete necelé 4 km od rušného centra Třeboně, v malebné vesničce Domanín. V okolí penzionu najdete: vyhlášená restaurace nabízející běžné stravování i jihočeské speciality. Restaurace je velmi oblíbená cykloturisty, kteří hospůdku využívají pro rychlé občerstvení na kolech. Najdete ji jen 200 m od penzionu.

Kontaktní informace

URL:www.trebonskopenzion.cz
adresa: Domanín 27 27 Domanín

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz