Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Liberecký kraj => Hrádek nad Nisou => Penzion Penzion U Mlýna Hrádek nad Nisou

Penzion Penzion U Mlýna

Luxusní areál zrekonstruovaného větrného mlýnu stojí po levé straně v poli při cestě z Václavic do Uhelné za Hrádkem nad Nisou na takzvané Pašerácké stezce. K dispozici nabízíme jak mlýn, tak dřevěné chatičky, které se nacházejí ve spodní zahradě.

Ceník

léto:600 zima:600 mimo sezónu:600 Kč/lůžko

Poloha

Mlýn se nachází asi 8km za Hrádkem nad Nisou, cca 20km od Liberce. Mlýn stojí uprostřed pole, na místě, které vám umožňuje vychutnat atmosféru okolní přírody.

Popis pokojů

Ve mlýně se nachází ložnice s dvoulůžkem, nad ložnicí, v podkroví se nacházejí 3 matrace. Dřevěné chatičky jsou rozděleny na 3 pokoje, v každém pokoji mohou přenocovat 2 osoby, přičemž v prostřední chatičce je i koupelna.

Kapacita:

4x2 1x3 kapacita:11 osob

Stravování

Standardně bez stravování, po dohodě jsou možné snídaně.

Vybavení

Parkoviště, bazén, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Budova mlýna má celkem čtyři patra. V dolní části se nachází vybavená kuchyň s jídelnou (lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, sporák, nádobí) a malou koupelnou. V druhém patře je obývací hala, ve třetím ložnice s koupelnou a multifunkčním sprchovým koutem. Ve čtvrtém je podkrovní ležení. Na zahradě je možné využít venkovní gril s posezením.

Okolí hotelu

V Hrádku nad Nisou, vzdáleném cca 8 km, najdete různé kulturní i sportovní vyžití (bowling, rekreační areál Kristýna se zatopeným lomem, tenis, disko, kino, restaurace). Ve vzdálenějším Liberci - cca 20 km - najdete i Aquapark, Zoo, botanickou zahradu, muzea, divadla, můžete navštívit Ještěd, na který vyjedete lanovkou, zkrátka - každý si najde své.

Kontaktní informace

URL:a-m-n.cz
adresa: Václavice 91 Hrádek nad Nisou

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz