Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihočeský kraj => Prachatice => Penzion Pláně Prachatice

Penzion Pláně

Rodinný penzion Pláně se nachází na území CHKO Šumava, necelé dva kilometry od obce Nové Hutě a pouhých 600 metrů od horní stanice lanovky Kobyla u lyžařského střediska Zadov. Penzion leží na křižovatce turistických, cyklistických a běžkařských tras.

Ceník

léto:300 zima:300 mimo sezónu:300 Kč/lůžko

Poloha

Z Vimperka se vydejte směrem na Kašperské hory (silnice č. 145). Přibližně 3 km za Vimperkem odbočte vlevo směr Kvilda / Horská Kvilda a poté se držte stále hlavní silnice na Kvildu (č. 168). Po dalších cca 10 km se po levé straně objeví parkoviště Pláně. Odbočte doleva na parkoviště - penzion bude ležet přímo před Vámi. Parkoviště je placené, pro hosty penzionu Pláně jsou k dispozici bezplatná parkovací místa přímo u penzionu

Popis pokojů

Současná ubytovací kapacita penzionu je 17 lůžek. K dispozici jsou 2 dvoulůžkové pokoje, 3 třílůžkové pokoje a dvoupokojový apartmán až pro 4 osoby. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (koupelna / WC).

Kapacita:

2x2 3x3 1x4 kapacita:17 osob

Stravování

Hosté si v rámci ubytování mohou objednat snídani či polopenzi. Dvoupokojový apartmán s kuchyňkou umožňuje soukromé vaření

Vybavení

Parkoviště, internet, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Penzion Pláně nabízí prostor pro školení menších až středně velkých týmů do 18ti osob. K základnímu vybavení školící místnosti patří flipchart (včetně papírů a psacích potřeb) a dataprojektor. Součástí nabídky Penzionu Pláně je také půjčovna lyží a kol pro ubytované hosty i pro širší veřejnost.

Okolí hotelu

Přímo od penzionu se můžete - ať už pěšky, na kole či běžkách - vydat na kratší i celodenní výlety směrem na Churáňov, Nové Hutě, Borovou Ladu, Kvildu či Horskou Kvildu, Modravu, k pramenům Vlatvy ad. Na své si ale mohou přijít i příznivci snowboardingu a sjezdového lyžování. Penzion se nachází pouhých 600 metrů od horní stanice lanovky Kobyla u lyžařského střediska Zadov (Churáňov), kde můžete využít nabídky jak denního, tak večerního lyžování. Jeden a půl kilometru od penzionu se nachází rekreační středisko Nové Hutě s několika vleky, ideálními především pro děti a začínající či méně náročné lyžaře. Máte-li sebou auto, pak můžete navštívit tři desítky vzdálené lyžařské středisko Mitterdorf, nedalo hraničního přechodu Strážný. Ideální je vydat se Mitterdorfu během všedních dnů, kdy jsou tamní sjezdovky poloprázdné. Ceny jsou srovnatelné (či dokonce výhodnější) než v Čechách. Kvalitní lyžování nabízí jednoznačně také 70 kilometů vzdálené rakouské středisko Hochficht. Počítejte s tím, že v zimě vám cesta zabare okolo hodiny a půl, nicméně během všedních dnů, kdy bývá Hochficht prázdný (kromě obodobí svátků a školních prázdnin), je jeho návštěva velmi příjemnou alternativou k lyžování na české straně.

Kontaktní informace

URL:www.penzionplane.cz
adresa: Nové Hutě 69 Prachatice

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz