Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Moravskoslezský kraj => Frenštát pod Radhoštěm => Penzion Planiska Frenštát pod Radhoštěm

Penzion Planiska

Penzion nabízí ubytování v nových studiích s vysokým standardem za nízké zaváděcí ceny. Je vzdálen 4.5km od Pusteven kde jsou ideální podmínky pro lyžování a další aktivity. Studia mají vlastní soc.zařízení, kuchyně, TV a internet.

Ceník

léto:280 zima:280 mimo sezónu:280 Kč/lůžko

Ceník v Létě

Letní sezóna je od 1.7 do 31.8. Studio s vlastní koupelnou s WC, vlastní kuchyní, vlastní TVsat a internetem stojí 600Kč/studio/noc při 1 osobě ve studiu, jinak 300Kč/osoba/noc a na děti slevy. Velikonoce a svátky 380Kč/osoba/noc a na děti slevy.

Ceník v Zimě

Zimní sezóna je od 5.2 do 19.3. Studio s vlastní koupelnou s WC, vlastní kuchyní, vlastní TVsat a internetem stojí 600Kč/studio/noc při 1 osobě ve studiu, jinak 300Kč/osoba/noc a na děti slevy.
Silvestr 380Kč/osoba/noc a na děti slevy.

Ceník mimo sezónu

Studio s vlastní koupelnou s WC, vlastní kuchyní, vlastní TVsat a internetem stojí 400Kč/studio/noc při 1 osobě ve studiu, jinak 280Kč/osoba/noc a na děti slevy.
Při delších pobytech skupin slevy pod 280Kč/osoba/noc dohodou.

Další info k cenám

Slevy na děti po celý rok: děti do 2 let bez nároku na lůžko zdarma, od 2 do 12 let polovic. Pes nebo kočka 50Kč/zvíře/noc.

Poloha

Nachází se v otevřené krajině s řídkou zástavbou rodinnými domky na okraji Frenštátu p.R. s výhledem na hřebeny hor obklopujících frenštáckou kotlinu.

Popis pokojů

Ubytování je ve studiích. Každé studio má vlastní koupelnu s WC, vlastní kuchyňský kout s lednicí, mikrovlnkou, el. sporákem s troubou, rychlovarnou konvicí a vším potřebným k vaření a stolování. Ve studiu je TVsat, internet, většinou manželská postel a spaní pro další 1 nebo 2 osoby na valendách nebo rozkládací sedačce. Studia v přízemí mají vstup na terasu kde je možno stolovat. Některá studia jsou bezbariérová.

Kapacita:

1x2 3x3 5x4 kapacita:31 osob

Stravování

Každé studio má plně zařízenou kuchyň. Pokud si nechcete vařit můžete se stravovat v restauraci 100m od penzionu kde se slušně vaří a dávají velké porce.

Vybavení

Parkoviště, internet, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Penzion je tvořen areálem 3 budov. Původní budova patrová má 4 studia, nová budova přízemní má 5 studii a hospoda Na Záchytce čož je klasická venkovská hospoda s TV, kulečníkem a barem. Vedle restaurace je oplocený prostor s houpačkami a pískovištěm pro děti. Asi 100m od penzionu je další restaurace, kde se slušně vaří. Penzion má vlastní velká bezpečná parkoviště s bezproblémovým přijezdem po celý rok.

Okolí hotelu

Rodiny s malými dětmi se mohou v okolí penzionu pohybovat s kočárky. V létě je možno se koupat v 2km vzdáleném Aquaparku nebo krýtém bazénu ve Frenštátě nebo uprostřed pěkné přírody v 8km vzdálené přehradě Větřkovice nedaleko hradu Hukvaldy, který rovněž stojí za návštěvu. Za návštěvu stojí také valašký skanzen v nedalekém Rožnově, malebné městečko Štramberk a technické muzeum v Kopřivnici. Turisté a cykloturisté mají k výběru z mnoha tras po okolních horách. Lyžaři mají ideání podmínky na Pustevnách 4.5km vzdálených.

Kontaktní informace

URL:www.pavelparma.info
email: ubytovani@pavelparma.info
adresa: náměstí Míru 2 2 Frenštát pod Radhoštěm
Telefon:608722276
Skype:Ing.Pavel.Parma

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?


info Přidat/Editovat Odkaz