Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Karlovarský kraj => Františkovy Lázně => Penzion Pod Břízou Františkovy Lázně

Penzion Pod Břízou

Penzion Pod Břízou se nachází kousek od Chebu a Františkových Lázní, v malé obci Nový Drahov. Obec Nový Drahov je památkově chráněná a taktéž v samotném okolí je mnoho zajímavostí.

Ceník

léto:350 zima:370 mimo sezónu:350 Kč/lůžko

Poloha

Naše ubytovací zařízení se nachází téměř v centru obce Nový Drahov, u křižovatky silnic od obce Třebeň, Františkový Lázně-Žirovice, Skalná-Vonšov.

Popis pokojů

Nabízíme ubytování ve dvou dvoulůžkových pokojích (v jednom možnost přistýlky) a jednom trojlůžkovém pokoji. Pokoje jsou vybavené TV a samostatným sociálním zařízením (sprcha, WC).

Kapacita:

2x2 1x3 kapacita:8 osob

Stravování

Bez snídaně, snídani si můžete dopřát v nedaleké restauraci, vzdálené cca 30 m. Penzion je vybaven vlastní kuchyňkou se základním vybavením (lednice, vařič).

Vybavení

Parkoviště, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

TV, WC a sprcha na pokoji, parkoviště

Okolí hotelu

Obec Nový Drahov je od roku 1995 památkově chráněná pro svou netypickou venkovskou, hrázděnou architekturu, připomínající svými čtvercovými oplocenými dvory dvorce francké (takových dvorů je zde několik). Poblíž Nového Drahova (v obci Hájek-Kateřina) se nachází unikátní Přírodní rezervace SOOS s naučnou stezkou, rašeliništěm, slatiništěm, bahenními sopkami a prameny. V areálu též najdete Pavilon pravěku s modely dinosaurů v životní velikosti, expozicí muzea přírody Chebska a stanici pro záchranu dravých ptáků. Vyhledávanou atrakcí je také blízká Motýlí farma s živými motýly (poblíž obce Žírovice), dále pak nově rekonstruovaný, původně románský, hrad Vildštejn v nedaleké Skalné. Největším lákadlem je samozřejmě lázeňské město Františkovy Lázně (5.000 obyvatel) - se všemi svými prameny, parky, kolonádami, kavárnami, vinárnami, muzeem, mikrovláčkem, akvaparkem... Poblíž Františkových Lázní můžete navštívit hrad Seeberg s expozicemi nábytku a porcelánu a s expozicí života venkovského lidu. Můžete také navštívit nedaleké historické město Cheb (35.000 obyvatel).

Kontaktní informace

URL:www.penzionpodbrizou.cz
adresa: Nový Drahov 9 Františkovy Lázně

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz