Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Středočeský kraj => Smečno => Penzion Rodinné centrum Smečno Smečno

Penzion Rodinné centrum Smečno

Rodinné centrum Smečno je malé nově zrekonstruované ubytovací zařízení rodinného typu. Kapacita je 9 pokojů se 2-4 lůžky. Všechny pokoje s vlastním sociálním zařízením. K dispozici je uzavřená zahrada s herními prvky a parkovištěm. Objekt je bezbariérový.

Ceník

léto:200 zima:200 mimo sezónu:200 Kč/lůžko

Poloha

Rodinné centrum se nachází v klidné části malebného městečka Smečno 30 km od Prahy, v blízkosti měst Kladno a Slaný.

Popis pokojů

Kapacita je 9 pokojů se 2 – 4 lůžky (31 lůžek), s dětskými postýlkami a možností přistýlky na každém pokoji. Každý pokoj má předsíň s věšákovou stěnou a s úložnými prostory, vlastní moderní sociální zařízení (sprcha, wc a umyvadlo), 1 pokoj je plně vybaven pro osobu na vozíku. Dále je možné zapůjčit: přistýlku, dětskou postýlku, kočárek, vysokou jídelní židličku, nočník, bryndáčky, osušky, fén, přebalovací pult, vaničku.

Kapacita:

1x2 4x3 4x4 kapacita:30 osob

Stravování

Kvalitní domácí strava je připravovaná ve vlastní kuchyni po celý den. Na požádání zajistíme oddělenou stravu pro nejmenší děti a vegetariánská strava. V ceně je zahrnuta plná penze.

Vybavení

Parkoviště, WC na pokoji, sprchy na pokoji.

Další komentář k vybavení:

K dispozici jsou společenské a přednáškové prostory s kapacitou 30 míst. Jsou vybaveny data projektory, projekčními plátny, počítačovou technikou, flipcharty, DVD a CD přehrávači. Vybavené místnosti pro fyzioterapii - motomed, masáže – masážní lůžko a kosmetiku – kosmetické lůžko. Kávová kuchyňka s mikrovlnnou troubou, el. konvicí, ledničkou a nádobím. Pro děti je připravena vybavená herna s hračkami i pro nejmenší, výtvarná dílna s keramickou pecí a bezpečná uzavřená zahrada s bohatým vyžitím: prolézačky, skluzavka, pružinová houpadla, pískoviště s hračkami, bazénky, odstrkovadla, 2 čtyřmetrové trampolíny. K zapůjčení jsou připraveny sportovní potřeby – kola (pro dospělé se sedátky a bezpečnostními helmami pro děti), kriket, pétangue, ping-pong, badminton, volejbal. Pro případ nepřízně počasí jsou připraveny společenské hry. Venkovní vybavení - letní terasa s posezením, slunečními lehátky a slunečníky, zahrada se zahradním nábytkem a bohatým vybavením pro děti, venkovní gril, ohniště a uzavřené parkoviště.

Okolí hotelu

Výlety do okolí - Hrad Křivoklát a křivoklátské lesy, hora Říp, Lány, Hrad Okoř, královské město Slaný, Praha Sportovní vyžití - plavecká hala Slaný, Aquapark Kladno, sportovní hala Slaný, in-line dráhy ve Slaném i v Kladně, golfové hřiště Beřovice, cyklostezky

Kontaktní informace

URL:www.rcsmecno.cz
adresa: U Zámku 5 Smečno

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

info Přidat/Editovat Odkaz