Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Středočeský kraj => Osek => Penzion Rybářský penzion Žák Osek

Penzion Rybářský penzion Žák

Jedná se o patrový objekt se 6ti prostornými čtyřlůžkovými pokoji, kuchyní s jídelnou, společenskou místností s TV a dětským koutkem. Parkování je možné přímo u objektu.

Ceník

léto:350 zima:350 mimo sezónu:350 Kč/lůžko

Poloha

Penzion Žák“ Penzion se nachází v klidném prostředí na okraji malebné vesničky Osek – Vystrkov, která leží na hranici brdských lesů a křivoklátských lesů, přímo pod hrází rybníka Žák. Je vzdálen cca 1500 m od města Hořovice.

Popis pokojů

Návštěvníkům je k dispozici 6 prostorných pokojů, kde každý 4-lůžkový pokoj umožňuje nádherný výhled do okolní přírody a má vlastní koupelnu s WC. Koupelny jsou vybavené sprchovými kouty, umyvadly a WC. Lůžkoviny a ručníky jsou zahrnuty v základní ceně pronájmu.

Kapacita:

6x4 kapacita:24 osob

Stravování

vlastní

Vybavení

Parkoviště, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Objekt je v přízemí vybaven prostornou a plně vybavenou kuchyní se všemi elektrospotřebiči, dále společenskou místností s TV a dětským koutkem.

Okolí hotelu

Penzion se nachází ve velké oplocené zahradě s pískovištěm a dětským hřištěm. Nedaleko zahrady leží rybník Žák, kde je možné si za poplatek zarybařit. Okolo penzionu vedou cyklostezky a stezky pro pěší do brdských a křivoklátských lesů. V blízkém okolí se nachází několik hradů a zřícenin.

Kontaktní informace

URL:www.rybarskypenzion.cz
adresa: Osek 8 Osek

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz