Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihomoravský kraj => Hevlín => Penzion SÁRA Hevlín

Penzion SÁRA

V penzionu Sára nabízíme ubytování v jedno- lůžkovém, ve dvou- a tří- lůžkových pokojích. Naše kapacita je 1 jednolůžkový pokoj, 5 dvoulůžkových pokojů a 5 dvoulůžkových pokojů s možností až 2 přistýlek. V objektu je směnárna.

Ceník

léto:350 zima:350 mimo sezónu:350 Kč/lůžko

Poloha

Objekt se nachází uprostřed obce Hevlín.

Popis pokojů

v 5 dvoužlůžkových pokojích je možnost až 2 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny WIFI, TV, minilednička a vlastní sociální zařízení

Kapacita:

1x1 10x2 kapacita:11 osob

Stravování

Vlastní stravování

Vybavení

Parkoviště, internet, bazén, zvíře na pokoji, minibar, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

-hosté u nás mají možnost úschovy vlastních jízdních kol -možnost půjčení jízdních kol pro hosty penzionu -samozřejmostí je parakování auta na uzavřeném parkovišti v areálu penzionu -na zahradě je posezení s terasou s možností grilování -dětský koutek na zahradě (pískoviště, klouzačka, prolízačka) -možnost ubytování psa Stravování je možné v místních restauracích - 300m. Je zde také obchod - 200m a autobusová zastávka - 100m.

Okolí hotelu

Tento malebný kraj je oblíbeným turistikým a také cykloturistickým místem plným celé sítě cyklostezek a také vinařskch stezek. Hevlím se nahází v blízkosti Rakouska. Letních měsícím můžete navštívit řadu krásných a zajímavých míst v okolí. Mezi tato místa patří Litobratřické rybníky, soutok řek Dyje a Jevišovky, Chorvatské malované domy, Vrbový ráj, Československé opevnění státní hranice, zavlažovací kanál Krhovice - Hevlín s aquadukty, Emin zámek, přírodní rezervace Karlov, Údolí lásky, sklepní ulička U Borotic, alej se sochami kapucínů u Hrabětic, Hevlínské jezero, Niva pod Božicemi a další místa. V zimních měsících můžete využít termální lázní Laa an der Thaya v Rakousku. Lázeňský komplex se nahází asi 2 km od Hevlína. Další možností relaxace a odpočinku je aquapark s venkovním i vnitřním bazénem, saunou, soláriem, zimní zahradou.

Kontaktní informace

URL:www.penzionsara.eu/
adresa: Hevlín 337 Hevlín

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz