Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Zlínský kraj => Luhačovice => Penzion Sinfonietta Luhačovice

Penzion Sinfonietta

Srdečně Vás zveme do penzion Sinfonietta, oáze klidu, která Vám vykouzlí dovolenou provázenou relaxací a zážitky v krásném prostředí lázní Luhačovic. Příjemné rodinné prostředí penzionu dá odpočinout Vašemu tělu i mysli a umožní načerpat novou energii.

Ceník

léto:475 zima:475 mimo sezónu:475 Kč/lůžko

Poloha

3 minuty od centra lázní

Popis pokojů

Penzion nabízí ubytování v 1 dvojlůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením, ve 2 studiích pro 2-3 osoby s kuchyňským koutem a vlastním sociálním zařízením a 4 apartmánech pro 2-3 osoby s kuchyňským koutem a vlastním sociálním zařízením. Kuchyňky jsou vybaveny ledničkou, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou, některé elektrickým sporákem a troubou. Všechny pokoje mají televizi, rádio a trezory pro úschovu dokladů a cenností.

Kapacita:

7x2 kapacita:14 osob

Stravování

Snídaně formou piknikového koše až na pokoj. U nás můžete posnídat jak sami budete chtít, kde budete chtít a kdy budete chtít. Na výběr je více variant snídaňových košů od malého pro 1 osobu až po rodinný pro 3-4 osoby. Studia a apartmány mají vybavený kuchyňský kout, kde si můžete pokrmy připravit sami.

Vybavení

Parkoviště, internet, minibar, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Vlastní zastřešené parkoviště, úschovna kol, internetové připojení v celém penzionu zdarma

Okolí hotelu

Lázně Luhačovice jsou často nazývány perlou mezi českými lázněmi. To především díky krásné přírodě, v níž je město zasazeno a také typické architektuře, které dominují stavby architekta Dušana Jurkoviče. Luhačovice, největší lázně Moravy, mají dlouholetou tradici lázeňské léčby dýchacích cest, trávicího ústrojí, diabetu a pohybového aparátu. Proslulé jsou nejen přírodními léčivými prameny, ale i příznivými klimatickými podmínkami a příjemným prostředím.

Kontaktní informace

URL:www.tkjanacek.cz
adresa: Úprkova 403 Luhačovice

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz