Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Královéhradecký kraj => Potštejn => Penzion Stará pošta Potštejn

Penzion Stará pošta

Nabízíme ubytování ve čtyřech nadstandartně vybavených apartmánech. Součástí penzionu je i velká společenská místnost s dětským koutkem a kulečníkem, rozlehlá oplocená zahrada s hřištěm pro děti i dospělé a zastřešeným posezením s grilem.

Ceník

léto:312 zima:312 mimo sezónu:312 Kč/lůžko

Poloha

Nově vybudovaný penzion Stará pošta *** /otevřený v roce 2010/ se nachází v malebném východočeském městečku pod Orlickými horami – Potštejně – ležícím ve středu mezi městy Rychnovem nad Kněžnou a Ústím nad Orlicí. Potštejn, již po celá desetiletí vyhledávané a turisty hojně navštěvované letovisko, láká nejen svou nádhernou přírodou, krásným zámkem a majestátním hradem, ale i spoustou akcí, které jsou zde po celý rok pořádány.

Popis pokojů

V penzionu Stará pošta nabízíme ubytování ve čtyřech moderních, příjemně a účelně zařízených, prostorných apartmánech. Jedná se o tři dvoupokojové apartmány pro dvě osoby s možností dvou pohodlných přistýlek (1 ložnice + obytná kuchyň) a jeden třípokojový pro 5 osob (2 ložnice + kuchyň). Všechny apartmány disponují kompletně vybavenou kuchyní, TV a koupelnou s WC a sprchovým koutem. Celková kapacita penzionu je 17 osob. Wi-fi připojení k internetu v celém penzionu zdarma.

Kapacita:

4x4 kapacita:17 osob

Stravování

Stravování- Přímo v penzionu se nevaří. V každém apartmánu je kompletně vybavená kuchyň. Pokud máte chuť vyrazit do restaurace, v těsném sousedství (50m) jsou hned dvě. Určitě si zde vyberete z pestré nabídky hotových českých jídel, místních specialit či minutek. V případě zájmu podáváme snídaně.

Vybavení

Parkoviště, internet, bazén, biliár, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

V každém apartmánu komletně vybavená kuchyň, koupelna s WC a sprchovým koutem, TV, bezdrátové připojení k internetu. Společenská místnost s velkoplošnou TV,DVD a dětským koutkem. Půjčovna kol, stolní tenis a spousta dalších her. Rozlehlá oplocená zahrada s dětským hřištěm a pergolou.

Okolí hotelu

Hrady, zámky, muzea, cyklostezky, turistické stezky, tenis, vodní sporty, možnosti rybaření, houbaření, jízdy na koních.

Kontaktní informace

URL:www.penzionpotstejn.cz
adresa: Thieleho 150 Potštejn

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz