Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihomoravský kraj => Pasohlávky => Penzion sv. Anny Pasohlávky

Penzion sv. Anny

Nově zrekonstruovaný penzion** v budově bývalé fary v centru vinařské obce Pasohlávky.Komfortní celoroční ubytování v 6 pokojích (22 lůžek). Každý pokoj je vybaven TV, Wifi, vlastní koupelnou s WC a sprchou a kuchyňkou.

Ceník

léto:375 zima:300 mimo sezónu:300 Kč/lůžko

Poloha

Penzion sv. Anny se nachází v atraktivní rekreační oblasti Novomlýnských nádrží, Pálavy a Lednicko-valtického areálu, v centru vinařské obce Pasohlávky, asi 35 km od Brna směrem na Mikulov.

Popis pokojů

Nabízíme komfortní ubytování v 6 pokojích: 2x dvoulůžkový (z toho 1 bezbariérový), 2x čtyřlůžkový a 2x pětilůžkový (z toho 1 s oddělenou ložnicí pro děti). Každý pokoj je vybaven TV,WiFi, vlastní koupelnou s WC a sprchou a kuchyňkou (lednice, varná deska, mikrovlnka, varná konvice a základní vybavení pro jednoduché vaření).

Kapacita:

kapacita:22 osob

Stravování

Stravování vlastní. Možnost objednání snídaně. V obci jsou 3 restaurace ve vzdálenosti do 300m od penzionu.

Vybavení

Parkoviště, internet, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

K dispozici je jídelna s TV a společenská místnost. V ceně pobytu je úschova jízdních kol, cyklotrenažery, dětské hřiště,venkovní posezení, wifi a parkování v areálu penzionu. Doplňkové služby: sauna, vířivka, stolní fotbal, zapůjčení jízdních kol a sportovních potřeb (malá kopaná, volejbal, badminton). Možnost rezervace celého objektu pro kurzy, školení, semináře.

Okolí hotelu

Dovolená v Pasohlávkách pro vás bude nejen odpočinkem, ale i možností poznávat pohostinný kraj, bohatý na přírodní krásy, kulturní památky a lidové tradice. To vše je takříkajíc na dosah ruky. Celá oblast je protkána hustou sítí vinařských, naučných a cyklistických stezek, které navazují na hlavní cyklistickou trasu Brno – Vídeň. Tipy na výlet: CHKO Pálava, Ledniko-vlatický areál, Dolní Věstonice, Mikulov, Rakousko - Laa an der Thaya(lázně). V letošním roce bude otevřen Aqualand Moravia - asi 20 min pěší chůze od penzionu.

Kontaktní informace

URL:www.penzionsvanny.cz
adresa: Pasohlávky 2 Pasohlávky

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz