Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Liberecký kraj => Rokytnice nad Jizerou => Penzion Tereza Rokytnice nad Jizerou

Penzion Tereza

Penzion Tereza Rokytnice nad Jizerou - Vilémov nabízí ubytování v penzionu a samostatné chatě Vendy nedaleko řeky Jizery v klidné a příjemném prostředí na rozhraní Krkonoš a Jizerských hor.

Ceník

léto:450 zima:550 mimo sezónu:390 Kč/lůžko

Poloha

Penzion Tereza i samostatně stojící chaloupka Wendy, se nacházejí v obci Rokytnice nad Jizerou.

Popis pokojů

V penzionu: 2x dvoulůžkový pokoj, 2x třílůžkový pokoj, 4x čtyřlůžkový pokoj a 1x pětilůžkový pokoj. Pokoje jsou vybaveny TV, Wifi připojení k internetu. Sociální zařízení je umístěné na chodbě a je společné pro všechny pokoje. K penzionu náleží chata Vendy, která disponuje 12 lůžky, obývacím pokojem s TV, s jídelnou, kuchyňkou a koupelnou s WC. Najdete zde 1x dvoulůžkový pokoj, 1x čtyřlůžkový pokoj a 1x šestilůžkový pokoj. Chata Wendy se pronajímá celá. Za chatou je k dispozici terasa s krbem. Oba objekty penzion Tereza i chata Wendy mohou využívat zahrádku, kde je zastřešené posezení s krbem, bazén, hřiště a dětské hřiště. Parkoviště pro osobní automobily před penzionem. Uschování kol a lyží bez poplatku. V zimních měsících možnost zapůjčení lyžařského vybavení. Hlídání dětí. Vstup povolen všem zvířecím mazlíčkům. V penzionu je najdete restauraci s barem a venkovním posezením, s nabídkou hotových jídel i minutek. Ubytovaní hosté mohou využít stravování formou polopenze.

Kapacita:

6x2 1x3 2x4 kapacita:32 osob

Stravování

U nás najdete pouze domácí kuchyni. Naší specialitou jsou borůvkové knedlíky a pečené koleno.

Vybavení

Parkoviště, internet, bazén, disko/bar, zvíře na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Lyžárna, Sušárna, Dětský koutek

Okolí hotelu

létě je možné trávit dovolenou v horském prostředí na kolech, turistikou, výlety, koupáním nebo jinými letními sporty a aktivitami. V zimě lyžování - naproti penzionu je malá sjezdovka s vlekem poma. Další lyžařská střediska se nacházejí v okruhu cca 5-10km. Nejblíže jsou sjezdovky v Pasekách, Rokytnici a Jablonci nad Jizerou. Horské středisko Rokytnice nad Jizerou nabízí mnoho možností sportovního vyžití nejenom v zimní sezoně ale i v sezoně letní. Lyžování a snowboarding, horská kola, Bike park - freeride na kolech, travní lyžování, terénní koloběžky, motokáry, paragliding, bazén, koupání - Jilemnice, bobová dráha - Harrachov, Monkey Park, bazén, koupání, zábava - Liberec, saně, vodáctví, atd.

Kontaktní informace

URL:terezaawendy.webnode.cz
adresa: Vilémov 83 Rokytnice nad Jizerou

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz