Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Liberecký kraj => Turnov => Penzion Turnov Turnov

Penzion Turnov

Penzion Turnov - penzion v Turnově a okolí Vám nabízí penzion Michelle. Náš penzion je situován a jižní stranu na okraji města Turnova v srdci Českého ráje.

Ceník

léto:110 zima:110 mimo sezónu:110 Kč/lůžko

Poloha

Český ráj.

Popis pokojů

Ubytování v penzionu je ve dvou samostatných objektech: - Objekt 1. ubytování ve dvou až čtyř lůžkových udržovaných a plně vybavených pokojích včetně lednice, rychlovarné konvice a nádobí. Stravování je možné v nedalekých restauracích, nebo vaření ve vybavené kuchyni. - Objekt 2. ubytování apartmánového stylu. Na dva pokoje vlastní sociální zařízení a plně vybavená kuchyňka. Pokoje dvoulůžkové udržované a plně vybavené. Stravování je možné v nedalekých restauracích, nebo vaření ve vybavené kuchyni. 1x1 6x2 4x3 3x4

Stravování

Stravování je možné v kompletně vybavené kuchyňce včetně mikrovlné trouby, rychlovarné konvice a plynového sporáku s troubou. Lednice, rychlovarná konvice a nádobí je součástí každého pokoje. Pokud se rozhodnete stravovat v nedalekých restauracích všech typů a cenových kategorii v Turnově nebo v Sedmihorkách všechny jsou do 2 km od penzionu.

Vybavení

Parkoviště, internet, bazén, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

U objektů je možnost parkování a venkovního posezení v zahradním altánu s krbem. Po dohodě je možnos stanování na velké zahradě.

Okolí hotelu

Český ráj je krásný kus české země ohraničený na západě a severu údolím řeky Jizery od Semil po Bakov nad Jizerou a spojnicemi těchto dvou míst s Jičínem.

Kontaktní informace

URL:penzion-turnov.sweb.cz
adresa: U Rybníka 70 Turnov

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz