Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Zlínský kraj => Velké Karlovice => Penzion U Bambuchů Velké Karlovice

Penzion U Bambuchů

Rodinný penzion U Bambuchů nabízí hostům ubytování ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích. V přízemí se nachází společenská místnost s televizí a ruským kulečníkem, kde mají hosté možnost se příjemně pobavit a posedět ve valašském prostředí.

Ceník

léto:200 zima:250 mimo sezónu:200 Kč/lůžko

Poloha

Rodinný pension se nachází ve středu obce Velké Karlovice – cca 400 m od konečné stanice vlaku i autobusové zastávky a přímo naproti lyžařských vleků, jejichž majitelem je taktéž František Bambuch. Nové koupaliště s vyhřívanou vodou v dosahu 500 m, restaurace U Pepiša s bowlingem a diskotékou taktéž 500 m. Kostel a Muzem ve vzdálenosti 600 m, taktéž ve vzdálenosti 600 m potraviny - samoobsluha, pošta, kino.

Popis pokojů

Sociální zařízení a vybavený kuchyňský kout na každém patře objektu. V nové přístavbě s kapacitou 15 lůžek ve dvou a čtyřlůžkových pokojích vlastní sociální zařízení. Domácí zvíře po předchozí dohodě.

Kapacita:

2x2 3x3 4x4 kapacita:29 osob

Stravování

Pension prozatím nenabízí možnost stravování. Hosté však mohou zavítat do blízkých hospůdek či restaurací, které se v okolí pensionu nacházejí.

Vybavení

Parkoviště, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Venkovní posezení s grilem - možnost grilování z vlastních zásob. V pensionu je k dispozici společenská místnost s televizí a ruským kulečníkem, kde mají hosté možnost se příjemně pobavit a posedět ve valašském prostředí, do kterého je místnost stylizována. Sklepních prostory budovy jsou přizpůsobeny úschově kol v letním období a lyžařského vybavení v zimním období. Parkování u objektu.

Okolí hotelu

Sjezdové i běžecké trasy v blízkosti penzionu. Lyžarské středisko u Bambuchů 150 m od penzionu, denně upravované rolbou, včetně večerního lyžování, červená sjezdovka délky 718 m / převýšení 167 m, modrá sjezdovka 411 m / 98 m, dětský vlek, na sjezdovce bufet a wc

Kontaktní informace

URL:www.bambuchovi.cz
adresa: Velké Karlovice 280 Velké Karlovice

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz