Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihomoravský kraj => Dolní Dunajovice => Penzion U pekárny Dolní Dunajovice

Penzion U pekárny

Nabízíme vám ubytování v apartmánech v nově zrekonstruované budově. V areálu penzionu se nachází sportovní zázemí i místo pro odpočinek.

Ceník

léto:580 zima:1 mimo sezónu:350 Kč/lůžko

Poloha

Náš penzion se nachází ve vinařské obci Dolní Dunajovice, pod Pálavskými vrchy, přibližně 7 km od historického města Mikulova.

Popis pokojů

Všechny apartmány našeho penzionu mají plně vybavenou velikou kuchyni, ve které se může usadit až 8 osob najednou. Součástí je i obývací pokoj s televizí. Z apartmánů je výhled na výběh koní a překrásnou přírodu CHKO Pálava.

Stravování

Penzion stravování svých hostů přímo nezajišťuje. Místo toho jsou k dispozici plně vybavené kuchyňky umožňující tvořit i větší kulinářská díla. V blízkém okolí je také mnoho velice kvalitních restaurací. V obci, ve které hotel sídlí, je přítomno pekařství fungující také jako obchod. V něm je možno nakoupit veškeré potřebné potraviny.

Vybavení

Parkoviště, bazén, WC na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Kromě příjemného sezení hotel nabízí i prostor pro sportovní vyžití. Kromě již zmíněného bazénu vlastní i hřiště pro kopanou, volejbal a nohejbal. Pro návštěvníky je připraven i vinný sklípek.

Okolí hotelu

Penzion se nachází na místě, které památky doslova obklopují. V blízké obci Mikulov stojí za zhlédnutí místní zámek, který navíc ve svých prostorách hostí regionální muzeum. Mnoho dalších památek se nachází ve vyhlášeném Lednicko - Valtickém areálu, který je zařazen na seznamu UNESCO.

Kontaktní informace

URL:penzionupekarny.cz/
adresa: Hlavní 141 Dolní Dunajovice

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz