Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Karlovarský kraj => Nejdek => Penzion u Petry Nejdek

Penzion u Petry

Penzion s celoročním provozem v samostatné části rodinného domu s vlastním vchodem vytápěn ÚT. K penzionu patří zahrada s pergolou, zahradním krbem, osvětlením, pískovištěm a houpačkou.K parkování vozidel je zajištěno vlastní parkoviště pro 6 vozidel.

Ceník

léto:300 zima:300 mimo sezónu:300 Kč/lůžko

Poloha

Penzion se nachází v Lesíku u města Nejdek v malebném prostředí v blízkosti lesa v podkrušnohorské oblasti.Je vzdálený asi 20 km od Karlových Varů, kde je možnost bohatého kulturního i společenského vyžití. V blízkosti se nachází různé pamětihodnosti.

Popis pokojů

V přízemí je samostatný apartmán pro 2 osoby přizpůsobený zdravotně postiženým s kompletním vybavením, bezbariérový. V 1. podlaží je vybavený obývací pokoj s balkonem, kuchyně, WC a spíž. Ve 2. podlaží jsou 2 dvoulůžkové a 1 třílůžkový pokoj.

Kapacita:

3x2 1x3 kapacita:9 osob

Stravování

Stravování je možné vlastní, v plně vybavené kuchyňce nebo v místních a okolních restauracích, pizzeriích nebo v rychlém občerstveních. V ceně ubytování je možné zajistit snídaně.

Vybavení

Parkoviště, internet, zvíře na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

V penzionu se nachází kompletně vybavený prostorný obývací pokoj. K využití je TVP se satelitem a radiopřijímač. Obývací pokoj je spojen s kompletně vybavenou kuchyní. Z obývacího pokoje lze vyjít na balkon. Kuchyně je vybavená lednicí s mrazničkou, mikrovlnou troubou, kávovarem a elektrickým sporákem. Ke kuchyni přiléhá WC a spíž.

Okolí hotelu

\\/V zimním období je možné okolí penzionu využít k bruslení, sáňkování a vyjížďkám na běžkách. V okolí i na sjezdovkách. V letním období je možné okolí využít k procházkám, houbaření, pěší turistice, cykloturistice, koupání a provozování vodních sportů.\\/

Kontaktní informace

URL:www.penzion-u-petry.cz
adresa: Lesík 86 Nejdek

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz