Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihočeský kraj => Kraselov => Penzion U sv.Jana Kraselov

Penzion U sv.Jana

Zrekonstruovaný objekt původní tvrze Vám nabídne pohodu a klid uprostřed Šumavského Podlesí.

Ceník

léto:380 zima:380 mimo sezónu:380 Kč/lůžko

Poloha

Rodinný Penzion u Sv.Jana se nachází v objektu Kraselovský Dvůr v malé obci Kraselov v oblasti zvané Šumavské Podlesí, 10 km jihozápadně od Strakonic a 6 km jižně od Katovic.

Popis pokojů

V penzionu jsou k dispozici 4 čtyřlůžkové pokoje a 2 pokoje pro dvě dospělé osoby a dvě děti. Kapacita je možná zvýšit v každém pokoji přistýlkou. Jeden z pokojů je koncipován jako bezbariérový. K vybavení pokoje patří příslušenství, lednička a televize.

Kapacita:

2x2 4x4 kapacita:20 osob

Stravování

V přízemí penzionu je k dispozici společná plně vybavená kuchyň a jídelna. Pro větší skupiny je možné domluvit i dovoz obědů a večeří. Výletníkům doporučíme okolní stravovací zařízení.

Vybavení

Parkoviště, internet, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Wi-Fi místnost na kočárky či lyže samostatná uzamykatelná garáž na kola soukromé parkovišti ve dvoře konferenční místnost rybník, gril, ohniště, venkovní krb, pergola v zahradě, dětské pískoviště, fotbalový plácek dětská postýlka, židlička, nočník, přebalovací pult, hračky, velké množství společenských her, fotbalový míč, sušička na houby

Okolí hotelu

V okolí se kromě krásné přírody nachází např. nedaleký Středověký mlýn Hoslovice, krásné městečko Volyně, hrady Strakonice, Kašperk, Rabí nebo Helfenburk. Pro sportovce je kromě terénů pro cyklisty nedaleko aquapark Horažďovice, pro lyžaře sjezdovky v Nezdicích na Šumavě, na Javorníku nebo Zadově. Milovníkům koní doporučíme blízké turistické jízdárny.

Kontaktní informace

URL:www.kraselovskydvur.cz
adresa: Kraselov 62 Kraselov

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz