Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Liberecký kraj => Turnov => Penzion Ubytování Turnov Turnov

Penzion Ubytování Turnov

Ubytování Turnov, ubytování Český ráj, ubytování v Turnově a okolí. Ceny již od 110,- Kč za osobu a noc.

Ceník

léto:110 zima:110 mimo sezónu:110 Kč/lůžko

Poloha

Penzion Český ráj se nachází na okraji města Turnova s výhledem na Český ráj například Valdštejn, Trosky, Hrubá skála, Skalní město. Ceny ubytování jsou jedny z nejnižších v regionu a okolí Turnova.

Popis pokojů

Objekt 1. Ubytování ve 2-4 lůžkových dobře udržovaných pokojích plně vybavených včetně lednic, rychlovarné konvice a nádobí. K pokojům je vybavená kuchyň, 2x WC, 2x koupelna. Objekt 2. Nově vybudované prostory apartmánového stylu. Dva dvoulůžkové pokoje propojené plně vybavenou kuchyňkou a sociálním zařízením. 1x1 6x2 4x3 3x4

Stravování

Stravování je možné ve vybavené kuchyňce v penzionu s mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a plynového sporáku s troubou. Lednice jsou součástí každého pokoje. Pokud se rozhodnete stravovat v nedalekých restauracích Turnov a Sedmihorky tak si jistě vyberete (všechny do 2 km od penzionu).

Vybavení

Parkoviště, internet, bazén, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

K dispozici venkovní bazén, posezení s krbem a velká zahrada s možností stanování. Možnost parkování u objektu. Možnost zajištění dopravy.

Okolí hotelu

Z našeho penzionu to máte kousek do výše jmenovaných krás v Českém ráji plus mnoho dalšího. Vhodné jsou jak pěší tůry tak cyklistické. Pokud chcete strávit neopakovatelnou dovolenou v Českém ráji tak zkuste náše ubytování Turnov. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Kontaktní informace

URL:www.ubytovani-turnov.cz
adresa: U Rybníka 70 Turnov

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz