Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Středočeský kraj => Brandýs nad Labem-Stará Boleslav => Penzion -ubytovna Houštka Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Penzion -ubytovna Houštka

Penzion-ubytovna Houštka nabízí ubytování v klidném prostředí houšteckého lesoparku v areálu Atletického střediska Emila Zátopka. Areál je obzvlášť vhodný pro rekreační sportovce, turisté ocení množství památek v okolí, cyklisté kvalitní cyklostezky.

Ceník

léto:220 zima:220 mimo sezónu:220 Kč/lůžko

Poloha

Penzion se nachází v klidném prostředí houšteckého lesoparku ve Staré Boleslavi, asi 15 km od Prahy po rychlostní silnici R10.

Popis pokojů

1 až 3 lůžkové pokoje orientované na jih, klidné prostředí Pokoje penzion - vlastní soc. zařízení, televize, chladnička, vstup na terasu přímo z pokoje. Pokoje ubytovna - na pokoji teplá a studená voda, televize, chladnička, soc. zařízení společné, společný vstup na terasu.

Kapacita:

7x2 6x3 kapacita:30 osob

Stravování

Dle zájmu nabízíme snídani, polopenzi či plnou penzi. K vlastnímu stravování můžete využít vybavenou kuchyňku.

Vybavení

Parkoviště, internet, tenisové kurty, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

wi-fi připojení k internetu, v areálu se nachází multifunkční tělocvična, posilovna, atletická dráha včetně sektorů. K dispozici je pingpongový sál, dále antukový kurt, multifunkční hřiště s umělým povrchem (basket, volejbal, tenis, nohejbal), travnaté fotbalové hřiště, in-line bruslařský okruh (délka 1000m!), seminární místnost pro 30 lidí

Okolí hotelu

Ve městě naleznete množství historických památek. Brandýský zámek s dobovými a loveckými sbírkami, kostel Nanebevzetí Panny Marie, kostel sv. Václava, brandýská Katovna a mnoho dalších. Na požádání doporučíme další turistické cíle. Z dalších služeb ve městě můžete využít krytého bazénu, bowlingového clubu, tenisové haly, paintball, disco clubu a dalších služeb.

Kontaktní informace

URL:www.houstka.com
adresa: V Houštce 1 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz