Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Liberecký kraj => Bedřichov => Penzion UKO Bedřichov

Penzion UKO

Celoroční ubytování v penzionu s restaurací v Bedřichově v Jizerských horách. Penzion je zaměřen na ubytování rodin s dětmi.

Ceník

léto:750 zima:750 mimo sezónu:750 Kč/lůžko

Poloha

V centru obce Bedřichov v Jizerských horách.

Popis pokojů

2-lůžkové, 3-lůžkové, 4-lůžkové pokoje a mezonetové pokoje pro rodiny s dětmi. K dispozici podkrovní apartmán. Pokoje jsou s koupelnou a WC, TV/SAT. Možnost přistýlky nebo dětské postýlky.

Kapacita:

2x2 10x3 3x4 kapacita:75 osob

Stravování

Ubytování se snídaní (formou bufetu) Možnost polopenze. V restauraci denně menu (hotovky) nebo výběr z jídelního lístku. Dětská jídla, vegetariánské pokrmy. Pizzy, zapékané speciality, speciality na grilu.

Vybavení

Parkoviště, internet, bazén, disko/bar, bowling, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Wellness centrum UKO, bazény se slanou vodou, vířivka, 3 druhy saun Kompletně vybavená kuchyňka Společenská místnost Zahrada s dětským hřištěm Zahradní bazén se zastřešením Minigolf Restaurace UKO s dětským koutkem a bowlingem (1 dráha dětská)

Okolí hotelu

Josefodolská přehrada (4 km) Rozhledna Královka (2 km) Bobová dráha Janov (3 km) ZOO Liberec Botanická zahrada Liberec Aquapark Babylon Liberec Ještěd Zámek Frýdlant Zámek Sychrov Kozí farma Pěnčín

Kontaktní informace

URL:www.uko.cz
adresa: Bedřichov 300 Bedřichov

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz