Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Pardubický kraj => Litomyšl => Penzion V Podzámčí Litomyšl

Penzion V Podzámčí

Penzion V Podzámčí se nachází v nově rekonstruovaném domě v památkové zóně.Naším hlavním cílem je připravit Vám příjemné ubytování v našem městě, ať jste zde na služební cestě, výletu či dovolené.

Ceník

léto:500 zima:500 mimo sezónu:500 Kč/lůžko

Poloha

Jeho velkou předností je poloha v klidné ulici cca 100 metrů od historického centra s výhledem na renesanční zámek-UNESCO.Parkování-zdarma přímo před penzionem.

Popis pokojů

Penzion V Podzámčí - Litomyšl byl zřízen v roce 2009 a svým hostům nabízí dvoulůžkový, třílůžkový a rodinný apartmán. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením - sprchou, WC a umyvadlem. Dále je na pokojích k dispozici minibar, barevný televizor (včetně satelitního příjmu). Psací stůl či konferenční stolek, židle. Rodinný apartmán je vybaven třemi postelemi, rozkládací sedací soupravou, která lze použít jako přistýlka pro dvě osoby. Koupelnou s rohovou vanou, WC, šatní skříní, komodou, psacím stolem, židlí, kuchyňkou s vařičem, minibarem, barevným televizorem (včetně satelitního příjmu). Připojení k Internetu je samozřejmostí a to pomocí WiFi technologie nebo kabelem (zásuvka je v každé místnosti). Hostům je k dispozici společenská místnost, kde se podávají snídaně. V této místnosti je možnost připojení na internet WiFi. Parkovat můžete přímo před penzionem. Nabízíme úschovnu vašich kol, kočárků, lyží, bruslí atd. Ve vzdálenosti asi 100 m od penzionu se nachází historické náměstí, kde jsou restaurace poskytující celodenní stravování, či vinotéky. Při domluvě zajistíme rezervaci.

Kapacita:

1x2 1x3 1x4 kapacita:10 osob

Stravování

Hostům je k dispozici společenská místnost, kde se podávají snídaně. V této místnosti je možnost připojení na internet WiFi. V penzionu pro Vás máme připraven výběr kvalitních vín.

Vybavení

Parkoviště, internet, zvíře na pokoji, minibar, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Penzion V Podzámčí - Litomyšl byl zřízen v roce 2009 a svým hostům nabízí dvoulůžkový, třílůžkový a rodinný apartmán. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením - sprchou, WC a umyvadlem. Dále je na pokojích k dispozici minibar, barevný televizor (včetně satelitního příjmu). Psací stůl či konferenční stolek, židle. Rodinný apartmán je vybaven třemi postelemi, rozkládací sedací soupravou, která lze použít jako přistýlka pro dvě osoby. Koupelnou s rohovou vanou, WC, šatní skříní, komodou, psacím stolem, židlí, kuchyňkou s vařičem, minibarem, barevným televizorem (včetně satelitního příjmu). Připojení k Internetu je samozřejmostí a to pomocí WiFi technologie nebo kabelem (zásuvka je v každé místnosti). Hostům je k dispozici společenská místnost, kde se podávají snídaně. V této místnosti je možnost připojení na internet WiFi. Parkovat můžete přímo před penzionem. Nabízíme úschovnu vašich kol, kočárků, lyží, bruslí atd.

Okolí hotelu

Ve vzdálenosti asi 100 m od penzionu se nachází historické náměstí, kde jsou restaurace poskytující celodenní stravování, či vinotéky. Při domluvě zajistíme rezervaci. Dominantou Litomyšle je renesanční zámek z let 1568-1581 s více než osmi tisíci originálními sgrafity. Jeho součástí je i 200 let staré barokní divadélko se souborem dochovaných kulis. V zámeckém areálu, který byl v prosinci roku 1999 zapsán na seznam UNESCO, se nachází zámecký pivovar, kde se roku 1824 narodil český národní skladatel Bedřich Smetana. Ve volném čase lze kromě turistických vycházek či vyjížděk na kole a na koni v překrásné krajině Litomyšlska využít tenisové kurty, areál koupaliště s tobogánem, kulečníkovou hernu, sportovní halu TJ Jiskra, zimní stadión, fotbalové hřiště, posilovny a v neposlední řadě Městskou sportovní halu (míčové hry – evropské parametry hřiště pro házenou, sálová kopaná) a Tenisovou halu SPORT (krytý tenisový kurt, 3 squashové kurty, dvě bowlingové dvoudráhy)

Kontaktní informace

URL:www.penzion-litomysl.cz/
adresa: A.Tomíčka 6 Litomyšl

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz