Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Jihomoravský kraj => Lednice => Penzion Včelařský dvůr Lednice Lednice

Penzion Včelařský dvůr Lednice

Penzion „Včelařský dvůr“ je svým dispozičním řešením připraven poskytovat služby jak pro týdenní rekreační pobyty, akce prodloužených víkendů nebo podnikové akce rozsahu 30 až 56 osob.

Ceník

léto:800 zima:800 mimo sezónu:800 Kč/lůžko

Poloha

Město Lednice se nachází nedaleko města Břeclav.

Popis pokojů

Penzion nabízí k ubytování 20 dvoulůžkových pokojů, vícelůžkové pokoje a apartmány s kuchyňským koutem pro drobné občerstvení. Celková kapacita penzionu je 56 lůžek. Všechny pokoje mají kompletní sociální zařízení a přípojku na internet, vybrané pokoje pak i televizi.

Kapacita:

20x2 kapacita:56 osob

Stravování

Stravování, tj. obědy a večeře se podávají v restauraci, která je součástí areálu a v letní dny na zahrádce. V hlavním objektu se nachází společenská místnost, ve které se podávají snídaně.

Vybavení

Parkoviště, internet, bowling, zvíře na pokoji, WC na pokoji, sprchy na pokoji, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Hosté mají k dispozi bowlingovou hernu a noční bar. V areálu je vinný sklípek s vinotékou, kde mohou hosté ochutnat také medovinu místní produkce. Parkování aut je zajištěno v uzavřeném prostoru u penzionu, v době zimních měsíců je k dispozici garážové stání. Všechny pokoje mají kompletní sociální zařízení a přípojku na internet, vybrané pokoje pak i televizi.

Okolí hotelu

Pro využití volného času je v regionu množství kulturně-historických památek, vinných sklípků, cykloturistických tras, vinařských naučných stezek, možností koupání v rybnících, můžete jezdit na koních, projíždět se kočárem, uskutečnit plavbu lodí zámeckým parkem, podívat se na krajinu z ptačí perspektivy při vyhlídkovém letu, závodit na motorkách, střílet z luku a kuše.

Kontaktní informace

URL:www.vcelarsky-dvur.cz
adresa: Nejdecká 721 Lednice

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz