Ubytování v ČR

Ubytování v ČR => Moravskoslezský kraj => Bohumín => Penzion ve věži Bohumín

Penzion ve věži

Penzion Ve Věži byl vybudován v prostorách zrekonstruované vodárenské věže a je architektonickým unikátem s atypickým a atraktivním uspořádáním interiéru.

Ceník

léto:780 zima:780 mimo sezónu:780 Kč/lůžko

Poloha

Penzion ve věži se nachází v blízkosti centra Bohumína. Je součástí unikátního komplexu – v bezprostřední blízkosti Penzionu ve věži se nachází také Aquacentrum se saunovým světem a posilovnou, zimní stadion, nová sportovní hala (největší svého druhu v republice), Adventure golf, hřiště na plážový volejbal a fotbalová hřiště. Za návštěvu stojí i nedaleký Hobbypark s dopravním hřištěm, širokou nabídkou dětských atrakcí, včetně unikátní lanové Mauglího stezky a Amfiteátr sloužící jako letní kino. Nově byl otevřen Mauglího ranč, farmapark s domácími zvířátky. Milovníci přírody mohou obdivovat unikátní meandry řeky Odry s naučnou stezkou. Jedná se o několikakilometrový úsek se slepými rameny i tůněmi, jedinečnými pro svou faunu i flóru. Nedaleko penzionu je hraniční přechod s Polskem.

Popis pokojů

Penzion ve věži nabízí ubytování ve 12 dvoulůžkových pokojích. Každý je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem a sociálním zařízením, televizorem se satelitním příjmem a bezplatným připojením k internetu. Hosté si mohou vybrat mezi manželskou postelí nebo oddělenými lůžky. Nechybí ani speciálně upravený bezbariérový pokoj pro tělesně handicapované hosty. Na každém obytném patře se nacházejí dva pokoje. V 7. patře penzionu je umístěna vyhlídka, odkud mohou návštěvníci obdivovat zajímavé výhledy na krajinu Poodří. V nejvyšším, osmém, patře se nachází stylová a originální klimatizovaná restaurace s kavárnou, která nese název Maják. I zde si mohou hosté vychutnat neopakovatelný výhled do krajiny.

Kapacita:

12x2 kapacita:24 osob

Stravování

Možnost dokoupení obědů a večeří v restauraci. Snídaně lze dokoupit v rámci ubytování.

Vybavení

Parkoviště, internet, bazén, tenisové kurty, WC na pokoji, sprchy na pokoji, satelit/kabelovka, televize na pokoji.

Další komentář k vybavení:

Po celou dobu ubytování v Penzionu Ve Věži je možno zdarma využít vysokorychlostní připojení k internetu na pokojích - jak přes přes WiFi, tak přes kabel (k zapůjčení v recepci). Všichni ubytovaní hosté získávají zdarma neomezený vstup do bazénu, saunového světa a posilovny v Aquacentru, zdarma mají i vstup do Adventure golfu. Ubytovaní hosté mají 20% slevu na jídlo v restauraci. Každý ubytovaný host má zdarma parkovaní vozidla a úschovu kol v cykloboxech.

Okolí hotelu

Aquacentrum se saunovým světem a posilovnou, zimní stadion, nová sportovní hala (největší svého druhu v republice), Adventure golf, hřiště na plážový volejbal, fotbalová hřiště, hobbypark s dopravním hřištěm a farmaparkem.

Kontaktní informace

URL:www.bospor.info
adresa: Koperníkova 1215 Bohumín

Přímá objednávka do hotelu

Jméno: Příjmení:
Od: Do:
email:
telefon:
Váš další vzkaz:

Ochrana kvůli spamu: Kolik je dva krát dva?

Další objekty z katalogu ubytovanivcr.cz podle vzdálenosti


info Přidat/Editovat Odkaz